Menu
Zavřít

Upgrades
Předem naprogramováno na Vaši budoucnost.

 

To nejlepší pro Vaši budoucnost.
I dodatečně

We Connect představuje Váš vstup do nejnovější generace mobilních služeb online a služeb v řadě modelů Volkswagen. K dispozici máte řadu služeb We Connect, od začátku na přání online. Po jednorázové aktivaci a přihlášení Vaším Volkswagen ID bude díky We Connect Váš běžný den nejen příjemnější, ale také pohodlnější. Nová je pro Vás přitom možnost aktivovat svůj Volkswagen pro vybrané nové funkce i po zakoupení vozidla. Možnost dodatečného individuálního přizpůsobení zcela podle Vašich potřeb. A zcela jednoduše ve Vašem obchodě In-Car Shop v systému infotainmentu nebo v obchodě We Connect Webshop. Zde si můžete jako hlavní uživatel We Connect zobrazit funkce Upgrade aktuálně dostupné pro své vozidlo a pořídit si je pohodlně přímo online.

Váš Volkswagen se stále učí: Funkce Upgrades pro vozidla připravená pro We Connect

 

Ať už máte T-Roc, Tiguan, Touran nebo Polo, když Vám ve Vašem VW chybí navigace, dá se funkce jednoduše dokoupit.

Navigace: Vědět kudy kam

 

Přejete si lepší orientaci? Aktivujte si tedy dodatečně navigační funkce pro systém infotainmentu "Ready 2 Discover" a zhodnoťte své vozidlo intuitivní navigací. Po aktivaci získáte integrovanou, intuitivní navigaci se zobrazením Evropy na mapě a přístupem ke zvláštním cílům (POI). Tyto funkce Vám budou po aktivaci ve vozidle trvale k dispozici a nejsou vázány na připojení k internetu ani na smlouvu We Connect. Vedle těchto praktických offline funkcí můžete v kombinaci s licencí We Connect Plus využívat další praktické online služby. Díky dopravním informacím online budete tak jako hlavní uživatel informováni o změnách a nebezpečích na své trase téměř v reálném čase a výpočet trasy online zajistí optimalizovanou a předvídavou navigaci do cíle. Vaše mapy budou díky aktualizaci map online při volbě nastavení "Sdílet stanoviště" ve Vašem systému infotainmentu v pravidelných intervalech automaticky aktualizovány, jakmile bude Vaše vozidlo online.

Hlasové ovládání4: "Ahoj Volkswagen"


Váš Volkswagen Vám rozumí. Oslovením "Ahoj, Volkswagen" zahájíte přirozený dialog - umožní Vám bezpečné a pohodlné ovládání vybraných funkcí telefonního rozhraní, médií a navigace. Stačí si jen pro Váš infotainment systém Ready 2 Discover¹ nebo Discover Media aktivovat hlasové ovládání a celou řadu funkcí Vašeho vozu můžete ovládat svým hlasem. V závislosti na modelu a výbavě vozu lze pomocí hlasových pokynů ovládat celou řadu funkcí vozidla. Můžete se tak plně soustředit na situaci na vozovce a jízda automobilem se v budoucnosti promění na ještě příjemnější zážitek.

App Connect³: Přenese aplikace do Vašeho vozu


Díky App-Connect budou zvolené aplikace a obsahy přeneseny přímo ve Vašem Volkswagenu na displej systému infotainmentu a lze je pohodlně a přehledně obsluhovat ve Vašem zorném poli. Je možné se tak snadno dostat například k hudbě, ke zprávám, mapám nebo audioknihám. Volkswagen nabízí tři rozhraní pro připojení smartphonů s celou řadou možností: Apple CarPlay™, Android Auto™ společnosti Google a MirrorLink®. Používat Apple CarPlay™ a Android Auto™ společnosti Google je navíc možné přes funkci Upgrade pro navigační systém "Discover Media" a rovněž pro "Ready 2 Discover" také bezdrátově. Aby se zabránilo odvádění pozornosti, dají se během jízdy spustit jen certifikované aplikace. 

 

ACC je systém, který je dodatečnou výbavou pro VW Golf, rozpozná auta před Vámi a automaticky od nich dodržuje stanovený odstup.

Dodatečné funkce Upgrade pro Váš Golf

 

Automatická regulace odstupu ACC neustále udržuje Vámi nastavenou rychlost až do 210 km/h. Když se Váš Golf přiblíží vpředu jedoucímu vozidlu, ACC v mezích systému automaticky přizpůsobí rychlost a dodržuje tak Vámi nastavenou vzdálenost.

 

Light Assist: Neoslňuje. Téměř za žádných okolností


Pomocí Upgrade se dá Golf 8 dodatečně vybavit i asistenčním systémem "Light Assist".

Rozpoznávání dopravních značek: ukazuje to, co je důležité


Rozpoznání dopravních značek dokáže v rámci mezí systému kamerou rozpoznat omezení rychlosti a zákazy předjíždění i výstražné značky a zobrazí Vám je na multifunkčním displeji. V provozu budete mít tak snadněji přehled.

Pro Golf 8 se dá rozpoznávání dopravních značek nainstalovat za poplatek i později.

Ambientní osvětlení s možností volby více barev: Pro Váš vnitřní klid


Dodejte svému Golfu větší osobitost. Rozšířením základního ambientního osvětlení lze interiér díky individuální volbě barvy nasvítit podle nálady. Díky vícebarevnému ambientnímu osvětlení máte totiž v rámci funkce Upgrade k dispozici rozšířenou škálu barev a tak větší výběr barev pro vytváření světelných akcentů. Ať již ve studenějších či v teplejších barvách, v osvětlené metropoli nebo v noci na tmavé silnici mimo obec: Při každé jízdě vykouzlíte pro sebe a své spolujezdce jinou, příhodnou atmosféru.

 

Dynamické ambientní osvětlení: jasně informativní

 

Dynamickým ambientním osvětlením rozšíříte své základní ambientní osvětlení o intuitivní a přehlednou vizualizaci různých funkcí. Patří k nim v závislosti na výbavě výstražné a informativní obsahy, jako například zobrazení zrychlení nebo upozornění na nezavřené dveře.

Přehled funkcí Upgrade pro Váš Volkswagen

Zde získáte první nezávazný přehled, které vybrané funkce Upgrade lze zásadně dodatečně aktivovat ve Vámi zvoleném vozidle. Obecně musí být ve vozidle k dispozici technické funkce a hardwarové vybavení potřebné pro příslušný Upgrade. Chcete-li zjistit, které funkce jsou k dispozici konkrétně pro Váš Volkswagen, navštivte prosím svůj obchod In-Car Shop v systému infotainmentu nebo We Connect Webshop. Zde si může hlavní uživatel zobrazit a pořídit funkce dostupné pro Vaše vozidlo.

Golf 8 a varianty modelů Další vozidla připravená pro „We Connect“*
Navigace Bude k dispozici později
Hlasové ovládání Bude k dispozici později
App-Connect Bude k dispozici později
Automatické přepínání dálkových světel Light Assist -
Ambientní osvětlení (až 30 barev) -
Dynamické ambientní osvětlení -
Automatická regulace odstupu ACC -
Rozpoznání dopravních značek -

1) Pro užívání služeb We Upgrade je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect a ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro služby a funkce We Upgrade. Funkce We Upgrade pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop. Pro placené produkty z nabídky We Upgrade musí být v internetovém obchodě We Connect Webshop https://shop.volkswagen-we.com jednorázově zadán a uložen způsob platby. Funkce aktivované prostřednictvím služeb We Upgrade jsou vázány k vozidlu a nelze je přenést do jiného automobilu.

2) Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect. Dále je pro služby We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen We Connect, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Využívání mobilních služeb online We Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Náklady spojené s datovými přenosy v Evropě v rámci pokrytí signálem mobilní sítě s výjimkou služeb "Streaming & Internet" a jednotlivých In-Car aplikací nese společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb "Streaming & Internet", jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako Wi-Fi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem "Cubic Telecom" a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci mobilního Wi-Fi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost služeb We Connect a We Connect Plus v popsaných paketech se může v jednotlivých zemích lišit. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese www.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

3) Pro pořízení produktů We Upgrade potřebujete uživatelský účet Volkswagen ID, platnou smlouvu We Connect a své oprávnění hlavního uživatele, to znamená propojení svého uživatelského účtu s konkrétním vozidlem. Dále je nutné, aby byly ve vozidle k dispozici technická funkce a hardwarové vybavení potřebné pro příslušný produkt. To může záviset na modelovém roku a datu výroby. Produkty We Upgrade dostupné pro příslušné vozidlo si může hlavní uživatel prohlédnout v obchodě In-Car Shop v systému infotainmentu nebo v obchodě We Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Zpoplatněné produkty lze zakoupit jak v obchodě In-Car Shop, tak v obchodě We Connect Webshop prostřednictvím tam aktuálně uvedených a dostupných způsobů úhrady. V případě dotazů k funkcím We Upgrade a jejich dostupnosti Vám rovněž rád poradí Váš partner Volkswagen. Získané a aktivované funkce "We Upgrade" zůstávají ve vozidle, mohou je využívat všichni řidiči a jsou nepřenosné na jiná vozidla.

4) Rozhraní App-Connect podporuje technologie  Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/

5) Hlasové ovládání (online) je v současné době k dispozici v následujících jazycích: němčina, angličtina (GB a USA), francouzština, španělština, čeština a italština.

6) ACC je funkční v rozsahu rychlostí od 30 km/h do 210 km/h. Tento rozsah rychlostí se může lišit v závislosti na trhu. Nastavenou rychlost můžete kdykoli změnit pomocí daného tlačítka na volantu. Pokud zabrzdíte, funkce se zruší. Pokud zrychlíte, bude ACC po dobu akcelerace pozastaveno, po sundání nohy v plynového pedálu bude funkce ACC pokračovat. Pokud máte připojený přívěs, ACC působí méně dynamicky. Pokud automatické zpomalení pomocí ACC není dostatečné, ACC vás vyzve k dalšímu brzdění prostřednictvím zprávy na přístrojovém štítu. Kromě toho se rozsvítí červená výstražná kontrolka a zazní výstražný tón. Inteligentní technologie ACC nemůže překonat fyzické limity a pracuje výhradně v mezích systému. Zvýšený komfort spojený s využitím této funkce vás nikdy nesmí svádět k tomu, abyste při řízení vozu nějak riskovali a chovali se v rozporu s pravidly silničního provozu (např. nedrželi za jízdy volant).

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen