Menu
Zavřít

MirrorLink®

MirrorLink®

Chytré mobilní telefony jsou vždy po ruce a pro každou situaci mají připravenu vhodnou aplikaci. Díky technologii MirrorLink™ už nebudete postrádat tyto praktické služby ani v případě, kdy sedíte za volantem Vašeho vozu. Stačí jen jednoduše propojit Váš chytrý mobilní telefon podporující technologii MirrorLink™ s automobilem a pohodlně využívat aplikace na obrazovce infotainment systému.

Popis funkce

Chytrý telefon je praktický, vždy ho máte u sebe a pro každou situaci nabízejí vhodnou aplikaci. Díky rozhraní MirrorLink® si můžete tyto výhody užívat i přímo ve voze, zatímco řídíte. Propojte jednoduše Váš chytrý mobilní telefon s Vaším vozem a ovládejte ho přes obrazovku infotainment systému.

Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace.¹

Podporuje tyto aplikace. I mnoho dalších

Spotify - Powered by RockScout, Glympse, Audioteka, AUPEO!, Parkopedia, RockScout, DoorBird, Stitcher a další

Technické požadavky

 

Rozhraní MirrorLink®¹ se dodává s rádiem Composition (Media), resp. s navigačním systémem Discover Media, Discover Pro nebo Ready 2 Discover. Vaše mobilní zařízení, na němž chcete prostřednictvím displeje infotainment systému ovládat běžící aplikace, musí mít nainstalovaný operační systém Android™ s verzí 1.1 nebo vyšší.² Volkswagen úzce spolupracuje s renomovanými výrobci chytrých mobilních telefonů s cílem zajistit širokou podporu a urychlení implementace technologie App-Connect.

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen