Menu
Zavřít

Zažij EURO s Petrem Čechem Registrace do soutěže již skončila

 

Pravidla doprovodné soutěže na Instagramu a TikToku

Volkswagen, oficiální mobility partner UEFA EURO 2020™, připravil pro všechny fotbalové fanoušky měsíc plný výher. Stačilo se do 11. 5. 2021 registrovat do soutěže a poslouchat Evropu 2.

Každý den soutěžíme o originální dárky UEFA EURO 2020™.

Každý pátek navíc hrajeme o týdenní výhru:
2 vstupenky na UEFA EURO 2020 do Německa a k tomu Volkswagen ID.4 na týden.

Jak se stát "match ball carrierem" zápasu Česko-Anglie 22. 6. 2021? (registrace již skončila)

– Je ti 10-14 let a v pohodě se domluvíš anglicky.

– Do 11. 5. 2021 tě zaregistruje rodinný příslušník (táta, děda, teta, zkrátka kdokoliv, kdo s tebou chce jet do Londýna).

– Společně nám napíšete, proč bys měl/a vyhrát právě TY. Nejlepší příběhy postoupí do užšího kola, kde natočíš selfie video - vzkaz pro Petra Čecha.

– V pátek 14. 5. 2021 ráno zavolají třem vybraným Leoš Mareš s Petrem Čechem. Čeká vás boj v Ranní show na Evropě 2, jen jeden se stane vítězem!

Čistě elektrické SUV si můžeš vyzkoušet i ty!

Čtyři výherci získají Volkswagen ID.4 na týdenní jízdu bez omezení. Každý pátek vylosujeme jednoho, který kromě zápůjčky vozu obdrží navíc vstupenky na UEFA EURO 2020™.

„Partnerství se značkou Volkswagen je pro mě ctí a na letní evropský šampionát se i díky společným aktivitám nesmírně těším. Jako oficiální partner šampionátu může Volkswagen nabídnout fanouškům širokou paletu zážitků a já jsem rád, že čeští fotbaloví nadšenci se díky tomu mohou stát aktivní součástí velkého fotbalového svátku. Vyhlížím turnaj, který bude v mnoha ohledech revoluční. A těší mě, že budu jeho součástí.“

— Petr Čech

Rozhovory s našimi hráči

Volkswagen podporuje fotbal od nejnižších až po nejvyšší úrovně již mnoho desetiletí, partnerem UEFA je od roku 2018. V České republice se vedle Petra Čecha spojuje i s trojicí výrazných fotbalových postav tuzemského fotbalu. Pavel Kadeřábek z německého Hoffenheimu i Ladislav Krejčí a David Pavelka z pražské Sparty jsou skvělými sportovci a zároveň osobnostmi, jejichž příběhy jsou inspirující nejen v prostředí vrcholového sportu. Při osobním setkání jsme našli příležitost je trochu vyzpovídat. Zeptali jsme se, jaké vzpomínky je pojí právě s událostí EURO a koho tipují na letošního vítěze. Zajímá vás také, jací jsou řidiči a co si myslí o elektromobilitě? Potom shlédněte i další video.

Podporujeme fotbal, spojení národů a elektromobilitu

V rámci mistrovství zajišťujeme mobilitu plně elektrickými modely ID.3 a ID.4. Ve všech 12 městech, v nichž se budou od 11. června do 11. července 2021 hrát zápasy Mistrovství Evropy ve fotbale, probíhají již mnoho měsíců intenzivní přípravy. S rodinou revolučních modelů ID. ukazujeme cestu k trvale udržitelné mobilitě s nulovými emisemi. Way to Zero není jen fráze, ale naše cesta k ochraně klimatu a k uhlíkové neutralitě do roku 2050.

Fotbal. To jsme my!

Registrace do soutěže

Pravidla soutěže

Registrace do soutěže byla ukončena. Poslouchejte finále v pátek 14. 5. 2021 v Ranní show na Evropě 2.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen