Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Up! Vždy v centru pozornosti.

Individuální tak, jako Vy.

Up! se přizpůsobí Vašemu osobitému stylu a bezpočtem možností individualizace přinese spoustu barvy do všedních dnů. Máte například možnost vybrat si z mnoha barev střechy a vnějších zpětných zrcátek, stejně jako dekoračních fólií pro boční plochy a kol z lehké slitiny. Završením Vašeho individuálního vzhledu pak budou LED světla pro denní svícení a LED směrová světla integrovaná v krytech vnějších zpětných zrcátek, která jsou již součástí sériové výbavy.

 

Individuální styl.

Nový vypadá dobře nejenom na první pohled, ale také při každém dalším. Kromě překvapivě velkého prostoru a komfortu pro až čtyři cestující nabízí v interiéru také spoustu místa pro svobodnou volbu barevného ladění - od designových svislých panelů palubní desky (dash pads) až po čalounění sedadel. A díky sériové integraci chytrého mobilního telefonu a multifunkčnímu volantu v kůži (výbava na přání) se up! promění na skutečně všestranný automobil.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily nového vozu up! z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily nového vozu up! z různých úhlů pohledu.

Up! s audiosystémem beats. Rock'n'Roll je teď součástí každé jízdy.

Zvuk na plné obrátky.

Ve voze up! je nově k dispozici audiosystém beats, který byl vytvořen specialisty na audiotechniku BeatsAudio™. Systém je vybaven osmikanálovým zesilovačem s digitálním signálním procesorem a jeho výkon je 300 wattů. Jako doplněk systému vytvořil Volkswagen paket výbavy "beats", který svými barevnými a vzájemně sladěnými designovými prvky okamžitě zaujme.

Audiosystém od BeatsAudio

Ryzí zážitek hudby.

Osmikanálový zesilovač s digitálním signálním procesorem a s výkonem 300 wattů a sedm vysoce kvalitních reproduktorů včetně subwooferu zajistí křišťálově čistý a sytý zvuk.*

*) Beats, Beats by Dr. Dre, b logo a BeatsAudio jsou ochranné značky Beats Electronics, LLC.

Panoramatické střešní okno

Sezóna pod otevřeným nebem může začít.

Otevřít si střechu, pustit si naplno oblíbenou hudbu a plnými doušky si užívat slunce - co si ještě přát více? Díky panoramatickému střešnímu oknu (výbava na přání) to není fantazie.

Kola

Všestranně zdařilý vzhled.

Díky patnáctipalcovým kolům z lehké slitiny se silnice promění na jeviště: barevné kryty nábojů kol a další výrazné prvky propůjčují tomuto akčnímu modelu jedinečný vzhled a jsou doslova magnetem pro oči.

Vnější zpětná zrcátka

Výjimečný také zvenku.

S novým vozem up! beats si snadno získáte pozornost, a to i bez hlasité hudby. Kryty vnějších zpětných zrcátek lakované v kontrastní barvě vytvářejí stylový protiklad k barvě vozu a podtrhují charizmatický vzhled vozu up! s paketem beats.

 

Interiér

Cestování na tom nejlepším místě.

Jedinečné prvky, jako je bílé osvětlení "Ambente", svislý panel palubní desky v designu "deep dimension" nebo čalounění sedadel "beats" dodává interiéru Vašeho nového vozu up! stylovou atmosféru. A postaráno je zde také o ten správný zvuk - díky sériové integraci chytrého mobilního telefonu můžete poslouchat výhradně Vaše oblíbené skladby.

Infotainment

Aplikace Volkswagen "maps+more"

Jednoduše online.

Díky volitelnému systému Volkswagen "maps + more dock" bude jízda ve voze up! sofistikovanější. Pomocí vhodné aplikace a chytrého mobilního telefonu umístěného v držáku můžete využívat funkce jako je navigace (tu lze využívat také offline), hands free, Media Control, multifunční ukazatel nebo Think Blue. Trainer.

Rádio

S hudbou přináší jízda ve voze up! ještě více radosti.

Máte rádi populární hudbu? Techno? Nebo snad Heavy Metal? Dobrou zprávou je, že nový up! byl vybaven novou generací infotainment přístrojů. Na svých cestách tak můžete poslouchat rádio, přehrávat si svá oblíbená CD nebo přes rozhraní AUX-IN připojit chytrý mobilní telefon nebo MP3 přehrávač. Vše vystihuje charakter up! - užívat si radost je velmi jednoduché.

Asistenční systémy

ParkPilot

Při parkování Vám pomáhá Váš sluch.

Těsné parkovací místo? A žádné takové, do kterého byste dokázali zajet? Díky volitelnému systému ParkPilot se při parkování již nemusíte spoléhat na pomoc druhých. Možná není tak šarmantní, je však spolehlivý. ParkPilot je nedílnou součástí volitelného paketu "drive pack".

Funkce nouzového brzdění City

I v hustém provozu můžete zůstat v klidu.

Jsou dokonale přizpůsobeni jeden druhému - město a up!. Ten je dokonale připravený jízdu v městském prostředí a mimo jiné je vybavený funkcí nouzového brzdění City, která je v této automobilové třídě unikátní. Funkce nouzového brzdění City může zmírnit následky případné kolize.

Paket „drive pack“

Neodmítejte pomoc.

Proč byste měli v novém voze up! rezignovat na výhody podpory, kterou Vám poskytují asistenční systémy? Volitelný paket "drive" zahrnuje spoustu funkcí, které se pro Vás stanou brzy nepostradatelné. To, co dokáže mnoho větších automobilů, umí i malý up!

Efektivita

Sekvenční pětistupňová převodovka ASG

Přenechejte řazení jednoduše jiným.

S volitelnou sekvenční pětistupňovou převodovkou ASG se můžete v hektickém městském provozu pohybovat zcela uvolněně. Přitom stále můžete ovládat spojku a řadit jednotlivé rychlosti nebo tyto činnosti můžete přenechat automatice ASG.

Motory

Šetřit benzin můžete velmi snadným způsobem.

Malá spotřeba je vždy ve spojení s vynikající technologií. Model up! má malou hmotnost a je úsporný. A díky motorům, kterými může být vybaven, vždy důsledně splní nároky, které jsou na něj při jízdě kladeny.

Přidejte plyn! Eco up!

Motor na stlačený zemní plyn s výkonem 50 kW (68 k) pracuje na stejném technologickém principu jako benzinový motor. Díky efektivnímu pohonu na stlačený zemní plyn jsou nižší nejenom účty za čerpání paliva, ale také emise CO2. V případě, že je nádrž na plyn prázdná, dojedete díky nádrži na benzin vždy k jedné z více než 100 čerpacích stanic po celé České republice. Přidání plynu ještě nikdy neznamenalo tolik radosti.

Možnosti individualizace

Interiér

Nejkrásnější je to přece ve voze up!

Nastoupit nového vozu up! je stejné jako když přijdete domů. Díky mnoha možnostem individualizace si totiž jeho interiér můžete vytvořit přesně podle svých představ. Ať už se jedná o design svislých panelů palubní desky (dashpad), potahy sedadel nebo osvětlení "Ambiente", Vy sami si určíte, jakou podobu budou mít. Zde pak budete vždy cítit naprosto spokojeně.

Kola

Otáčejí se za Vámi.

Máte svůj vlastní styl - a up! má kola z lehké slitiny, která se k němu hodí. Vybírat můžete mnoha designů - od klasicky elegantního, až po dynamicky sportovní.

Unikátní pakety

Šarm až do nejmenšího detailu.

Staňte se designérem a vytvořte si svůj zcela individuální up! Vybírat přitom můžete ze tří designových paketů a paketu se střechou v černé, bílé nebo šedé barvě, resp. dvou barevných paketů.

Komfort

Čtyři dveře

Dopřejte Vašim spolucestujícím další komfort.

Model up! se pro Českou republiku dodává sériově se čtyřmi dveřmi kromě line take up!. Vaši spolucestující na zadních sedadlech tak mohou nejenom snáze nastoupit, ale mají i lepší výhled z vozu. Spodní linie oken je totiž u čtyřdveřového provedení oproti dvoudveřové variantě nižší a také sedadla jsou posazena o něco výše.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Sezóna pod otevřeným nebem může začít.

Otevřít si střechu, pustit si naplno oblíbenou hudbu a plnými doušky si užívat slunce - co si ještě přát více? Díky panoramatickému střešnímu oknu (výbava na přání) to není fantazie.

LED světla pro denní svícení

Highlight, který má styl.

Up! vypadá dobře nejenom zblízka, ale dobře se na něj dívá i z dálky. Díky sériovým LED světlům pro denní svícení Vás bezpečně nikdo nepřehlédne.

Multifunkční volant

Vše budete mít jistě pod kontrolou.

Díky multifunkčnímu volantu (výbava na přání) můžete Váš nový up! nejenom řídit, ale můžete také ovládat rádio, přehrávač nebo telefon aniž byste museli sundat ruce z volantu. Svůj up! tak máte vždy pod kontrolou.

Další postup

V nabídce je také model e-up!

up! je k dispozici také s čistě elektrickým pohonem, jako model e-up!. Díky výkonnému elektromotoru a dojezdové vzdálenosti až 160 km zaujme nejenom svého řidiče, ale je přínosem i pro životní prostředí. Čistě elektrický pohon, díky němuž jezdí lokálně zcela bez emisí, z něj činí ideální vůz pro každodenní využití.