Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Cross up! Vždy v centru pozornosti.

Offroad design

Žihadlo do města i mimo něj

Přes výmoly i po dlažbě: Dokonalý městský automobil se vzhledem terénního vozu nepokazí žádnou zábavu, a to ani při jízdě mimo zpevněné cesty. Díky podvozku, který je zvýšený o 15 mm, suverénním způsobem vyčnívá nad ostatní. Bohatá nabídka designových variant pak zajistí ještě větší individualitu.

Komfortní sedadla a paket „kůže“

Ta nejlepší místa k sezení

Posaďte se! Komfortní sedadla modelu cross up! se dodávají s exkluzivními potahy v designu "cross grey" nebo "cross red". Další působivé akcenty pak interiéru vozu dodává malý kožený paket, který zahrnuje kůží potažený volant, hlavici řadicí páky a madlo ruční brzdy. Při každé jízdě v novém voze cross up! se budete cítit naprosto skvěle.

Střešní box

Chytře navržený

Cross up! je vždy připraven na další dobrodružství. V neposlední řadě je to také díky stříbrně eloxovaným podélným střešním nosičům a volitelnému aerodynamickému střešnímu boxu, který nabízí spoustu prostoru pro uložení všeho, co si musíte vzít s sebou. Střešní box se velmi snadno instaluje prostřednictvím praktických rychloupínacích prvků. Nezbývá než vyrazit.

Interiér

Design ve stylu "cross up!"

Zvenku robustní, uvnitř úžasný. Spodní panel palubní desky září v ušlechtilé titanově černé barvě a díky osvětlení "Ambiente" navozuje v interiéru nového vozu cross up! jedinečnou atmosféru. Ve specifickém "cross up!" designu je kromě multifunkčního ukazatele vyveden také horní panel palubní desky, který na sebe přitahuje pozornost díky nápisu "cross up!".

Kola

Brilantní úspěch

Ať absolvujete krátkou cestu po městě, nebo jedete na dlouhý výlet - šestnáctipalcová kola z lehké slitiny "kalamata" patří k nejmarkantnějším detailům nového vozu cross up! a umocňují tak každé dobrodružství.

Další postup