Volkswagen Touran: Tele­fon­ní roz­hraní

 

Již Vám neunikne žádný hovor, a přesto se můžete plně koncentrovat na řízení. Pohodlné telefonování za jízdy zajistí volitelná telefonní rozhraní, která díky digitálnímu procesoru na zpracování hlasu, vysoce kvalitnímu mikrofonu ve stropě a reproduktorům vozidla zajišťují mimořádně vysokou kvalitu hovoru. Maximální možné kvality příjmu je přitom dosaženo díky propojení s vnější anténou vozu, a to i v místech s nízkou úrovní pokrytí signálem mobilní sítě.

V provedení "Comfort" se Váš mobilní telefon spojuje s vnější anténou vozu prostřednictvím indukční vazby v přihrádce ve střední loketní opěrce. V ní je mobilní telefon dobře uložen a Vy tak pro něj nemusíte pořizovat dodatečný držák.

Ve variantě "Premium" mohou být telefonáty, kromě těch, které byly započaté mimo automobil, přenášeny prostřednictvím protokolu bluetooth na handsfree sadu. Podmínkou je, aby Váš chytrý mobilní telefon podporoval technologii bluetooth a také remote SIM Access Profile (rSAP). Ovládání se uskutečňuje prostřednictvím hlasových pokynů, pomocí multifunkčního volantu nebo přes infotainment systém vozu. Alternativně lze využít také separátní SIM kartu, k níž je uzavřena platná smlouva umožňující přenos dat a kterou je nutné instalovat do příslušného slotu Vašeho infotainment systému.

 

Další informace o telefonování ve vozech Volkswagen

 

 

 

V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Volkswagen proto doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím