Volkswagen Touran: Rádia a na­vi­gač­ní systémy

 

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a dva navigační systémy - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o počtu reproduktorů, velikosti a typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio "Composition Colour", které je sériovou výbavou pro linii Comfortline, se ovládá prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 16,5 cm. Rádio podporuje příjem v pásmech FM/AM. K jeho další výbavě patří slot na SD kartu. Čtyři reproduktory zajišťují dobrou akustiku pro každé sedadlo. V rámci výbavy na přání můžete své "Composition Colour" rádio vybavit celkem až osmi reproduktory.

Rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy pro linii Highline, je vybaveno osmi reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia "Composition Colour", navíc je vybavené CD přehrávačem s podporou formátu MP3 a protokolem bluetooth, jehož prostřednictvím je možné připojit mobilní telefon. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 20,3 cm. Systém je dále vybaven přibližovacími senzory - po přiblížení prstu k ovládacímu poli na displeji se toto pole zvětší a zvýrazní. Ovládání přístroje je díky tomu ještě jistější a snazší.

Navigační systém "Discover Media", který se dodává na přání pro všechny linie výbavy, je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmech FM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, rozhraní USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém "Discover Pro", který představuje infotainment systém s funkcí ovládání pomocí gest pro ty nejvyšší nároky. Tento systém vám například umožní přepínat mezi stanicemi rádia jediným pohybem ruky. K jeho výbavě patří velký displej s úhlopříčkou 23,4 cm, který umožňuje přehledné zobrazení map ve 3D a interní flash paměť. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů systém po vyslovení názvu místa a ulice vypočítá trasu cesty k zadané adrese. A zvýšený komfort si můžete užívat i při telefonování, neboť díky technologii bluetooth budete mít obě ruce volné.

 

Zde si můžete stáhnout soubory a aktualizace pro rádia a navigační systémy Volkswagen

 

 

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím