Zajistí Vám individuální cestovní klima.

Klimatizace "Air Care Climatronic".

Pyl, spory, saze z nafty jemný prach ani žádné jiné alergeny musí zůstat venku, protože se do vozu Touran prostě nedostanou. Zdravý vzduch je v interiéru vozu samozřejmostí. Jinými slovy: Protože funkce čištění vzduchu a alergenní filtr elegantním způsobem nepustí nežádoucí cestující dovnitř, je vzduch uvnitř vozu čistší než venku.

A čisté je i řešení problému požadované teploty, kterou si u volitelné 3zónová klimatizace "Air Care Climatronic" (sériově pro Highline) mohou podle svého přání a nezávisle na sobě nastavit řidič, spolujezdec i cestující na zadních místech.

Díky třem přednastaveným profilům klimatizace- "Silný", "Střední" a "Jemný" lze individuálně regulovat i změnu teploty v interiéru a intenzitu proudění vzduchu. Například profil "Jemný" vyhovuje potřebám citlivých lidí a malých dětí. Profily jsou zobrazovány prostřednictvím ikon.

Chytré funkce: Klimatizace "Air Care Climatronic" je inteligentní. Myslí společně s Vámi. Pomocí senzorů zajistí, aby nedocházelo k zamlžení oken. Při nastavování teploty bere v úvahu také intenzitu slunečního záření. Kromě toho jsou při nižších rychlostech sníženy otáčky ventilátoru a tím také hladina hluku. Funkce odmrazování Vám pak ušetří nepříjemné škrábání zamrzlých oken.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze mů