Přístup do online světa Car-Net máte otevřený.

Car-Net

Internet a digitální spojení se staly součástí naší každodenní reality, proč byste se jich tedy měli vzdát zrovna v automobilu? Ve voze Touareg jsou proto sériově k dispozici mobilní služby online Car-Net.

Prostřednictvím systému Car-Net máte k dispozici kvalitnější a rychlejší informace. Můžete si tak v průběhu jízdy nechat přečíst zprávy, které Vás zajímají. Do cíle své cesty se dostanete pohodlným způsobem, když pojedete po trase, která se přizpůsobí aktuální situaci v dopravě. A čas ušetříte také při hledání parkovacího místa, protože jste přímo navedeni k volnému parkovacímu místu v parkovacím domě nebo na oficiálním parkovišti v cílové destinaci.

Díky možnostem, jež přináší Car-Net získáte také údaje o aktuálním stavu kilometrů, množství paliva v nádrži, stejně jako informaci o stavu dveří a kapoty Vašeho vozu Touareg, aniž byste v něm přitom museli sedět. Prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu si totiž můžete kdykoli vyvolat data o automobilu a také informace o datu příštího servisu. Také se např. dozvíte, zda máte rozsvícená světla nebo zda jsou zavřena všechna okna.

 

Dalším příkladem výhod, které přináší inteligentní připojení do sítě, je volání v případě nehody. To se uskuteční automaticky v případě, že dojde k napnutí bezpečnostních pásů nebo k aktivaci airbagů ve Vašem voze Touareg. Následně je kontaktována linka tísňového volání Volkswagen, která Vám poskytuje podporu, a případně je na místo nehody nejrychlejším možným způsobem vyslána rychlá zdravotnická pomoc. Předány jsou také informace o místu nehody a relevantní data o automobilu. Prostřednictvím stisku tlačítka můžete rovněž navázat spojení s linkou tísňového volání a nahlásit tak nehodu, které jste se stali svědky.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím