Volkswagen Nový Tiguan: Car-Net "Guide & Inform"
 

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum "Car-Net". Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a užitečných aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide & Inform"¹ je k dispozici v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media" nebo "Discover Pro". Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v téměř reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci.

Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít také další zajímavá místa. Ať už se jedná o hotel, čerpací stanici nebo otevřené kino - díky datům na internetu, která jsou permanentně aktualizována, můžete udělat mnoho zajímavých a užitečných objevů.

 

Další informace o systému Car-Net

 

 

1) Pro využívání mobilních služeb online "Car-Net" je potřebné koncové mobilní zařízení (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako mobilní WLAN hotspot. Mobilní služby online "Car-Net" lze využívat pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v oblastech pokrytí mobilní sítí. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online "Car-Net" se proto důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy. Využívání mobilních služeb online "Car-Net" je podmíněno uzavřením separátní smlouvy se společností Volkswagen AG. Zákazník má po převzetí vozidla devadesátidenní lhůtu na jeho zaregistrování na adrese https://www.volkswagen-carnet.com. Dostupnost služeb "Car-Net" se může v jednotlivých zemích v jednotlivých detailech lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se v průběhu trvání smlouvy může měnit. Bližší informace o mobilních službách online získáte na adrese http://volkswagen-carnet.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím