e-mobilita se značkou Volkswagen Nemusíte se vzdát ničeho. Kromě emisí.

e-up! e-modely – modely s pohonem na elektřinu

Čistě elektrický: e-up!

Elektrizující nadšení každý den: e-up!, který je ztělesněním motta "Malé auto, velký pokrok", zaujme mnoha inovacemi, výkonným elektromotorem a dojezdovou vzdáleností až 160 km. A to nejenom svého řidiče, ale také životní prostředí.

Golf GTE Novodobý atlet.

To nejlepší ze dvou světů

Tento výkonný Plug-in Hybrid s geny modelu GTE je dokonalým spojením emocí, inovací a efektivity: výkon 150 kW (204 k) je zde kombinován se spotřebou pouhých 1,5 l/100 km (emise CO2: 35 g/km).

Passat GTE & Passat GTE Variant Plug- in Hybrid bez kompromisů.

Nový Passat GTE

Zná cestu do budoucnosti: Přenos impozantní síly nového vozu Passat GTE zajišťuje vysoce efektivní technologie Plug-in Hybrid, která z něj činí mimořádně hospodárný automobil. Passat GTE tak v sobě spojuje to nejlepší z obou světů - nezprostředkovaně a bez kompromisů.

Nový Passat GTE Variant

Plug-in Hybrid bez kompromisů existuje také jako prostorný Passat Variant, který představuje kombinaci automobilu, který ujede na čistě elektrický pohon zcela bez emisí 50 km, a automobilu pro jízdu na dlouhé vzdálenosti, jenž v hybridním módu ujede více než 1000 km.

Sestavte si Váš Volkswagen e-up, Golf GTE, Passat GTE

Váš další postup

 * Platí pro privátní i firemní zákazníky. Volkswagen přebírá v prvním roce náklady na nabíjení baterie u nabíjecích stanic Vámi vybraného poskytovatele v souladu s principem "fair use" (tzn. v množství přiměřeném odběru v domácnosti). Smlouva se uzavírá mezi Vámi a vybranými partnery. Po uplynutí jednoho roku se smlouva automaticky prodlužuje na dobu neurčitou, lze ji však kdykoli vypovědět. (Výjimka: U společnosti Smatrics smlouva automaticky končí po uplynutí doby jednoho roku.)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím