Digitální expedice do světa Volkswagen

Prostřednictvím aplikace seeMore automobilky Volkswagen se můžete vydat na jedinečné multimediální výpravy do světa Volkswagen. V rámci této aplikace jsou vzájemně propojeny produktové katalogy, různá vydání zákaznického magazínu Volkswagen, video a audio spoty, online informace a reálná vozidla. Díky jedinečnému spojení skutečného a virtuálního automobilového světa vzniká rozšířená realita, která Vám nabídne zcela nový interaktivní zážitek s modely Volkswagen.

 

Proměna katalogu v živý zdroj informací

Pokud byste rádi přivedli tištěný obsah našich katalogů k životu, stačí prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu naskenovat ikonu seeMore na příslušné stránce a okamžitě budete mít k dispozici podrobný 3D model daného vozu. Abyste si užili maximálně interaktivní zážitek, můžete dotykem nebo přetažením měnit barvu laku, design kol z lehké slitiny nebo provedení interiéru. Mimo to si můžete prohlédnout různé detaily interiéru z pohledu řidiče a prostřednictvím posuvných ikon získat přístup k informacím o asistenčních systémech nebo speciální výbavě. Kromě toho můžete s touto aplikací vůbec poprvé také naskenovat skutečné vozidlo, které lze nechat identifikovat prostřednictvím nového systému rozpoznání vozidel.

Tato aplikace je v Rakousku provozována agenturou Card eMotion, přičemž je určena pro zařízení s operačním systémem iOS a Android.

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím