Delší cestou jeďte pouze v případě, že je to výhodné.

Navigační systém "Discover Media" pro rádio "Composition Media" je vybaven barevným dotykovým displejem s přibližovacím senzorem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců), CD přehrávačem s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, předinstalovanými mapami pro Evropu a šesti reproduktory. K jeho výbavě dále patří dva sloty na SD karty, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Díky mobilním službám online pak budete mít na Vašich cestách ty nejlepší informace z internetu.

Když chcete, můžete ho využívat i pro poslouchání rádia.

Rádio "Composition Media" je vybaveno barevným dotykovým displejem s přibližovacím senzorem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců) a CD přehrávačem s podporou hudebních formátů MP3 a WMA. Jeho výkon je 4x 20 wattů. Multimediální zážitek, který tento systém zaručuje, pak zprostředkovává šest reproduktorů. K jeho výbavě dále patří jeden slot na SD kartu, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

Když chcete, můžete ho využívat i pro poslouchání rádia.

Rádio "Composition Colour" s barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5 palce) a výkonem 4x 20 wattů je vybaveno čtyřmi reproduktory a jedním slotem na SD kartu.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím