Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Atraktivní příslušenství pro modelovou řadu Golf

16.02.2017

Volkswagen rozšiřuje nabídku originálního příslušenství pro modelovou řadu Golf. Majitelé všech verzí všestranného bestselleru mají na výběr velmi kvalitní řešení pro snadnou a praktickou přepravu sportovního vybavení a jízdních kol. Kromě toho jsou k dispozici inteligentní systémy, které zvyšují komfort a poskytují dokonalou zábavu pro malé i velké spolucestující.
 
Pro dobrodružství: bezpečná přeprava sportovního vybavení
Majitelé modelu Golf Alltrack, kteří se chystají do hor objevovat tamní krajinu na horských kolech, ocení nově vyvinutý střešní nosič jízdních kol. Rámový nosič a kolejnice pro kola jsou koncipovány tak, aby bylo jízdní kolo automaticky udržováno ve správné poloze a bezpečně zajištěno držáky kol s diagonálními popruhy pro upevnění ráfků, včetně rychloupínacího systému. Velkoplošné měkké podložky na rámovém nosiči zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku a ochranu rámu jízdního kola. Jízdní kolo lze navíc zajistit proti odcizení přímo na nosiči jízdních kol, který úspěšně absolvoval testy City Crash Plus, a uzamykatelný je i samotný nosič na příčnících (připevněných k podélným střešním nosičům) modelu Golf Alltrack.
 
Fanoušci vodních sportů mezi řidiči modelu Golf Alltrack mohou přepravovat svá surfová prkna zcela snadno pomocí vhodných nosičů z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen. Nosič surfových prken doveze bezpečně do cíle jak samotné surfové prkno, tak i dvoudílné stěžně a plachtu. Přeprava je velmi ohleduplná díky podložce surfového prkna s pryžovým povrchem a speciální pryžové ochraně na kovových svorkách na upínacích popruzích. Základem pro všechny systémy střešních nosičů z portfolia Originálního příslušenství Volkswagen pro model Golf Alltrack jsou příčníky.
 
Motoristé, kteří se rádi vydávají se svým vozem do terénu, by měli vsadit také na mimořádně odolné podlahové rohože, lapače nečistot a ochrannou vanu do zavazadlového prostoru, aby nečistoty zůstaly tam, kam patří - mimo vnitřní prostor modelu Golf.
 
Komfort a zábava na delších cestách
Více zábavy a komfortu na delších cestách zajistí nový modulární cestovní a komfortní systém z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen. Důležité předměty, jako například tablety, mají spolucestující na sedadlech vzadu vždy ve snadném dosahu a mohou je bez obtíží ovládat. Základní držák se za tím účelem připevní prakticky a flexibilně k opěrce hlavy. S držákem lze rychle a nekomplikovaně spojit podle potřeby rozmanité moduly. Ke sledování filmů nebo hraní digitálních her jsou k dispozici držáky pro Apple iPad, tablet Apple iPad Air, tablet Apple iPad mini nebo tablet Samsung Galaxy Tab 3/4 10.1. Mezi další moduly systému patří mimo jiné háček na tašky, ramínko na šaty a sklopný stolek.
 
Užitečným příslušenstvím pro cestování na dovolenou s modelem Golf Variant jsou také dětské sedačky s vhodným ochranným potahem na sedadlo, oboustranná rohož do zavazadlového prostoru, střešní box, protisluneční clony a dělicí ochranná mříž.
 
Pro fanoušky modelu GTI*
Sportovní vlastnosti, vysoké výkony a nepřehlédnutelný vzhled patří mezi vlastnosti, které oceňují majitelé modelu Golf GTI. Tomu odpovídají také produkty z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen, s nimiž získají tři písmena GTI ještě více na magické přitažlivosti. Příkladem jsou textilní nebo mimořádně odolné podlahové rohože s nápisem GTI, dětská sedačka GTI a lifestylová kolekce GTI. Ještě vytříbenější styl dodá vozu zadní chromovaná lišta a ochranná lišta pro práh zavazadlového prostoru se vzhledem ušlechtilé oceli. Sytým zvukem zaplaví interiér audio aparatura, která je uložena v prostoru uprostřed náhradního kola.
 
Doplňky pro klasický model
Zákazníci, kteří by rádi svůj vůz Golf individualizovali a dodali mu sportovnější charakter, naleznou k realizaci svých snů dostatek příležitostí v produktovém sortimentu "Sport a design" z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen, ať se jedná o střešní spoiler, centrálně umístěný sportovní koncový tlumič výfuku, difuzor, zadní lištu s chromovaným vzhledem nebo sadu krytů pedálů. Mimořádný vzhled dodají vozu 18" kola "Pretoria" z lehké slitiny z nabídky kol pro Golf R. Tato kola, nabízená v odstínu stříbrná Sterling nebo leskle černá, umocní svým otevřeným designem s dvojitými paprsky sportovní charakter modelu Golf.
 
*Golf GTI (169 kW/230 k): Spotřeba paliva v l/100 km: město 8,2 - 7,8/mimo město 5,5 - 5,3/kombinovaná 6,4 - 6,3; emise CO2 (kombinované) v g/km: 148 - 145; třída hospodárnosti: D
 
Informace o společnosti Volkswagen Zubehör GmbH
Volkswagen Zubehör GmbH je dceřiná firma společnosti Volkswagen AG, která vyvíjí a prodává na celém světě originální příslušenství pro osobní a užitkové vozy Volkswagen. Široký produktový sortiment zahrnuje více než 8000 položek v oblastech "Sport a design", "Kompletní sady kol a pneumatik a kola z lehké slitiny", "Komunikace", "Přeprava nákladu", "Komfort a ochrana", "Servis a údržba" a "Životní styl". Společnost má v současnosti více než 260 zaměstnanců. Hlavním sídlem společnosti Volkswagen Zubehör GmbH je Dreieich u Frankfurtu nad Mohanem.