Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Příslušenství pro Arteon

23.06.2017

Nový Arteon zaujme na první pohled svým působivým, avantgardním a emocionálním designem. Výjimečné vlastnosti nového modelu kategorie "gran turismo" ještě více umocní výrazný design kol z lehké slitiny z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen. Protože je však Arteon také prostorným sedanem se splývavou zádí a vysokou úrovní užitných vlastností, zahrnuje sortiment příslušenství rovněž praktická řešení pro přepravu nákladu uvnitř vozu i mimo interiér, komfortní doplňky nebo ochranné prvky pro zachování hodnoty vozidla.

Pro Arteon jsou na výběr hned čtyři designy kol z lehké slitiny. Působivou dynamiku nového modelu Arteon umocní 20" kola "Rosario" z lehké slitiny a 19" kola "Montevideo" z lehké slitiny. Kola "Rosario", lakovaná matným tmavě grafitovým odstínem, přitahují pozornost svými paprsky v designu, který připomíná turbínu. Leskle černá kola "Montevideo" sázejí na neobvyklé uspořádání paprsků. Nevšední vlastností je jejich optimalizovaná aerodynamika, která minimalizuje turbulence proudícího vzduchu v oblasti podběhů kol.

Pro řidiče, kteří chtějí mít na svém voze Arteon kola s menším průměrem ráfku, jsou kromě toho určena osvědčená 18" kola "Sebring" z lehké slitiny s metalickým lakem v odstínu šedá Galvano a designem s 5 dvojitými paprsky. Speciálně po zimní provoz byla vyvinuta 17" kola "Merano" z lehké slitiny v odstínu stříbrná Brillant, která jsou nápadná svým markantním designem s 10 paprsky. Všechna kola z lehké slitiny jsou testována podle přísných kritérií koncernu Volkswagen, čímž je zaručena vysoká úroveň bezpečnosti a funkčnosti.

Řidiči vozů Arteon mají kromě toho v sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen na výběr také užitečné produkty a doplňky s ochrannou funkcí pro výzvy každodenního provozu, jako jsou ochranné rohože, lapače nečistot, řešení pro zavazadlový prostor, ochranné lišty pro práh zavazadlového prostoru a mnoho dalších položek. Informace o kompletním sortimentu příslušenství pro model Arteon naleznete u prodejců Volkswagen nebo na této oficiální internetové adrese https://www.volkswagen.cz/servis-prislusenstvi.

 Informace o společnosti Volkswagen Zubehör GmbH
Volkswagen Zubehör GmbH je dceřiná firma společnosti Volkswagen AG, která vyvíjí a prodává na celém světě originální příslušenství pro osobní a užitkové vozy Volkswagen. Široký produktový sortiment zahrnuje více než 8000 položek v oblastech "Sport a design", "Kompletní sady kol a pneumatik a kola z lehké slitiny", "Komunikace", "Přeprava nákladu", "Komfort a ochrana", "Servis a údržba" a "Životní styl". Společnost má v současnosti více než 250 zaměstnanců. Hlavním sídlem společnosti Volkswagen Zubehör GmbH je Dreieich u Frankfurtu nad Mohanem.