Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Vstup do nové třídy: Nový T-Roc

16.08.2017

Volkswagen představí již za osm dnů nový T-Roc, který vnese svěží vítr do třídy kompaktních SUV. Zcela nově vyvinutý crossover nadchne atraktivními proporcemi, progresivním designem a mnoha inovacemi.

Nový T-Roc ve videu

Spustit video

Nový T-Roc kombinuje suverénní charakter SUV s agilitou sportovního kompaktního modelu, takže je ideálním vozidlem do městského provozu i pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Oba zmíněné atributy se odrážejí také v designu, který přebírá prvky terénních vozidel a uvádí je v soulad s dynamickým a městským charakterem. T-Roc je zároveň jednoznačně 

 

rozpoznatelný jako Volkswagen. Přídi propůjčuje originální vzhled široká maska chladiče s integrovanými dvojitými světlomety. Ukazatele směru a světlomety pro denní svícení/odbočování jsou uloženy odděleně v nárazníku, což platí i pro tzv. "světelný podpis", díky němuž je T-Roc nezaměnitelný i za tmy. Předprodej modelu T-Roc u nás je plánovaný na letošní říjen, uvedení na český trh pak začátkem roku 2018. 

 

Volkswagen nabídne na následujících odkazech živý přenos ze světové premiéry modelu T-Roc, která se uskuteční 23. srpna od 20:00 h:

V němčině: http://volkswagen.gomexlive.com/vw_live_pk/?lang=de

V angličtině: http://volkswagen.gomexlive.com/vw_live_pk/?lang=en 

1)Prodej tohoto vozidla nebyl dosud zahájen. Nepodléhá proto směrnici 1999/94/ES.