Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen a Zara Larsson zahajují spolupráci

06.09.2017

Volkswagen rozvíjí hudební platformu Garage Sound a zahajuje jednoletou spolupráci se švédskou držitelkou Grammy Zarou Larsson. Jürgen Stackmann, člen představenstva značky Volkswagen, zodpovědný za prodej, k tomu říká: "Spojení hudby a značky Volkswagen je již tradicí. Spolupráce se Zarou Larsson je dalším logickým krokem, jímž pozdvihneme náš hudební projekt Volkswagen Garage Sound na novou úroveň." Zara Larsson vystoupí na šestém koncertě Volkswagen Garage Sound, který se uskuteční 20. září 2017 ve frankfurtském klubu Gibson v rámci uvedení modelu T-Roc na trh. 

Vystoupení umělkyně bude podporovat také Sony Music Germany. Daniel Kamps, ředitel divize Live Entertainment GSA Sony Music Brands I Live I Licensing, zdůrazňuje: "V globální hvězdě Zaře Larssonové jsme pro Volkswagen nalezli umělkyni, která dokonale ztělesňuje motto nového modelu T-Roc 'born confident' a navíc také otvírá značce brány ke zcela novým cílovým skupinám. Těšíme se na napínavých dvanáct měsíců se Zarou a Volkswagenem a především na jejich koncert Garage Sound v rámci IAA."

 

Na koncert se těší také švédská zpěvačka. "Mám obrovskou radost, že budu vystupovat na koncertě Volkswagen Garage Sound ve Frankfurtu! Přijedu se svou kapelou a tanečníky, takže to bude skutečně zábavná show!" říká Zara Larsson, která před dvěma roky vyvolala pozdvižení na celém světě svým singlem "Lush Life". Letos úspěšně vydala své první album "So Good".

 

Volkswagen Garage Sound je mezinárodní série koncertů s výrazným zaměřením na digitální 360° komunikační kampaně, které souvisejí s aktuálními produktovými novinkami. Od roku 2015 nadchla své fanoušky na exkluzivních koncertech v příjemné atmosféře pro až 1000 hostů již celá řada mezinárodních hvězd, jako jsou Jessi J, Charli XCX a Anne-Marie. Kromě živých vystoupení se mohou fanoušci hudby setkávat s projektem Volkswagen Garage Sound především prostřednictvím digitálních médií.

 

 

Vstupenky na koncert Volkswagen Garage Sound se Zarou Larsson budou losovány například v expozici značky Volkswagen na mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nebo na facebookovém kanálu Volkswagen Garage Sound.