Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Zákazníci autorizovaných servisů Volkswagen budou na zimu skvěle připraveni

18.10.2017

Praha, 18. října 2017 - Volkswagen Service spouští zimní sezonní nabídku s mottem "Nalaďte zimní režim". Autorizované servisy značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy profesionálně zkontrolují technický stav vozidla a za výhodných podmínek jej připraví na bezpečný a spolehlivý provoz v nejchladnějším ročním období. Součástí servisních služeb je i kompletní pneuservis. Návštěva autorizovaného servisu Volkswagen se vyplatí také řidičům, kteří hledají pro svůj vůz praktické, bezpečné a dokonale funkční originální příslušenství. A pořízení vhodných dárků pod stromeček pro členy rodiny i přátele může urychlit nahlédnutí do letošní kolekce Volkswagen Lifestyle.

Motto sezonní kampaně Volkswagen Service Zima 2017: Nalaďte zimní režim.

Letošní podzim přinesl velmi rychlý pokles teplot a je tedy nejvyšší čas k přípravě automobilu na zimu," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Naši servisní partneři jsou již připraveni a v rámci sezonní kampaně Volkswagen Service Zima 2017 mají pro všechny majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen velmi atraktivní nabídku servisních služeb včetně kompletního pneuservisu, kvalitních dílů, originálního příslušenství a sortimentu Volkswagen Lifestyle. Výhodnou nabídkou se přitom snažíme oslovovat co největší počet majitelů zánovních i starších osobních a užitkových vozů Volkswagen."

 

Prvním krokem je důkladná zimní servisní prohlídka, která je jednotlivými servisními partnery nabízena za ceny od 299 Kč. Kvalifikovaní servisní technici ověří stav a správnou funkčnost brzdové soustavy, výfukové soustavy, kol a pneumatik, stěračů a ostřikovačů, akumulátoru, klínového/rozvodového řemene, klimatizace, provozních kapalin, chladicí soustavy a světlometů, u nichž v případě potřeby provedou správné nastavení.

 

Výhodná je také kompletní servisní prohlídka včetně výměny oleje, která vyjde například majitele vozu Golf VI (59 kW) z roku 2010 na 3110 Kč. Výměna motorového oleje s dalšími servisními úkony v rámci pravidelné údržby předepsané výrobcem stojí pro model Golf Variant 1.6 TDI (77 kW) z roku 2010 pouhých 3890 Kč. Majitelé užitkových vozů Caddy 1.6 TDI (75 kW) z roku 2011 a Transporter T5 2.0 TDI (103 kW) z roku 2010 si na pravidelnou údržbu musí připravit 3930 Kč, resp. 5890 Kč.

 

Velká pozornost je v sezonní nabídce Volkswagen Service Zima 2017 věnována pneuservisu, protože pouze kvalitní zimní pneumatiky mohou díky optimální směsi i konstrukci dezénu zajistit bezpečnou jízdu za nízkých teplot, na zasněžených vozovkách i zledovatělých úsecích. Volkswagen Service proto vychází vstříc majitelům osobních a užitkových vozů Volkswagen nejen mimořádně výhodnými cenami vybraných zimních pneumatik a kompletů kol se zimními pneumatikami, ale také novým slevovým poukazem.

 

Slevový poukaz na služby Volkswagen Pneuservisu má hodnotu 500 Kč a zákazník jej může získat na webových stránkách příslušné značky vyplněním svého jména, příjmení a e-mailové adresy v aplikaci Pneuservisu nebo přímo v autorizovaném servisu Volkswagen. Poukaz s unikátním kódem je možné uplatnit na nákup pneumatik nebo kompletů kol a pneumatik.

 

Například originální 15" kola Volkswagen z lehké slitiny pro modely Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan se zimními pneumatikami Bridgestone Blizzak LM-001 EVO rozměru 195/65 R 15 lze pořídit již za 5060 Kč. O číslo větší kola pro rodinné MPV Touran s pneumatikami Continental WinterContact TS 830 P rozměru 205/60 R 16 stojí 7799 Kč, zatímco 17" kola pro Passat s pneumatikami Continental WinterContact TS 850 P rozměru 215/55 R 17 vyjdou na 10 808 Kč.

 

Široký výběr kvalitních zimních pneumatik renomovaných značek Barum, Continental a Nokian Tyres za výhodné ceny je k dispozici pro majitele všech modelů značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy. Například pneumatiky Barum Polaris 3 s rozměrem 195/60 R 15 lze pořídit již za 1038 Kč. Na nové pneumatiky poskytují autorizované servisy Volkswagen tzv. PneuGaranci, což je tříletá záruka na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník.

 

Volkswagen Pneuservis kromě toho zajistí nejen samotnou výměnu včetně vyvážení kompletů kol a pneumatik, ale také očištění, ošetření a uskladnění letních pneumatik. Při výměně opotřebovaných pneumatik je samozřejmostí jejich bezplatná ekologická recyklace. Nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti nabízejí pneumatiky se systémem AirStop. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky dokáže po jejím poškození zacelit otvor o průměru až 5 mm. Řidič tak může bezpečně pokračovat v jízdě až do servisu.

 

Pro bezpečnost silničního provozu je neméně důležitý ničím nerušený výhled z vozu při řízení. Vyplatí se proto zkontrolovat stav stíracích lišt a doplnit nádržku ostřikovačů nemrznoucí směsí. Při zakoupení originální nebo Economy sady stíracích lišt pro vozidla značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy obdrží zákazník jako bonus koncentrát pro přípravu zimní nemrznoucí směsi do ostřikovačů za 1 Kč.

 

Zimní servisní prohlídka může odhalit nejrůznější nedostatky v technickém stavu vozidla, které lze ihned na místě výhodně odstranit díky celé řadě zvýhodněných nabídek koncipovaných pro odlišné požadavky majitelů zánovních vozů (do stáří 4 let) a starších vozů (5 let a více). Zákazníci mohou navíc využívat poukazy ze slevové knížky Plus plán. Návštěva autorizovaného servisu Volkswagen se tak vždy vyplatí.

 

Kromě velmi výhodných cen Originálních dílů Volkswagen®, Economy dílů a výměnných dílů s nejvyšší úrovní funkčnosti, kvality a spolehlivosti je pro zákazníky připraven také program Volkswagen kompletní ceny. Ceny servisních úkonů zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu a DPH. Výměna brzdových kotoučů a brzdového obložení vpředu tak vyjde například na 5070 Kč u modelu Golf VI (59 kW) z roku 2010 nebo na 7630 Kč u modelu Transporter T5 2.0 TDI (103 kW) z roku 2010. Dalším příkladem je výměna brzdového obložení Economy vzadu, kterou lze realizovat za 1740 Kč u modelu Golf VI (59 kW) z roku 2010, resp. za 2770 Kč u výše uvedené verze modelu Transporter.

 

S nízkými teplotami se velmi rychle odhalí případné slabiny akumulátoru vozidla. Včasná výměna akumulátoru zaručí snadné, rychlé a spolehlivé spuštění motoru i v třeskutých mrazech. V rámci sezonní kampaně Volkswagen Service Zima 2017 jsou vybrané akumulátory nabízeny s 20% cenovým zvýhodněním. Výměna akumulátoru Economy u vozu Polo 1.2 (44 kW) z roku 2010 tak vyjde na pouhých 1930 Kč, nový akumulátor pro Passat 2.0 TDI (103 kW) z roku 2009 lze pořídit za 3130 Kč a pro Transporter T5 2.0 TDI (103 kW) z roku 2010 za 3050 Kč.

 

Před zimní sezonou potěší mnohé majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen také dlouhodobé snížení cen vybraných produktů ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen®. Střešní box na lyže o objemu 340 nebo 460 litrů a zavazadla Comfort pro všechny modely lze pořídit již od 13 699 Kč, ceny střešních nosičů a příčníků začínají od 5608 Kč a nosiče lyží a snowboardů (pro čtyři páry lyží a dva snowboardy) jsou nabízeny za ceny již od 2907 Kč. Interiér ochrání před tajícím sněhem a nečistotami sada pryžových rohoží Premium (od 2256 Kč) a plastová vana do zavazadlového prostoru (od 1715 Kč). Možnosti multimediální zábavy na cestách rozšíří prémiový adaptér USB (od 760 Kč), zatímco speciální obal pro Apple iPhone 6/6S za 2358 Kč umožní bezkabelové nabíjení. Kameru GoPro je možné bezpečně připevnit prostřednictvím speciálního držáku za 2955 Kč.

 

S blížícími se Vánocemi by neměl uniknout pozornosti fanoušků značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy ani sortiment Volkswagen Lifestyle. Střádalové mohou svěřovat své úspory kasičce Beetle za 663 Kč, zatímco fanoušky Brouka s hravou duší nadchne stavebnice Lego Beetle za 3023 Kč. Z 1167 dílů si mohou sestavit detailně zpracovaný model vozu VW Brouk z roku 1960 se surfařským vybavením. Pro dětské hry je jako stvořený stan T1 v designu Hippie s rozměry 160 x 63 x 70 cm pro venkovní i vnitřní použití (za 1662 Kč). Před nepřízní počasí ochrání automatický deštník Golf s 15% cenovým zvýhodněním za 396 Kč.

 

Servisní služby autorizovaných servisů značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy mohou být ještě výhodnější při využití knížky slevových poukazů Plus Plán na servisní úkony, nákup originálních dílů a příslušenství pro osobní a užitkové vozy Volkswagen. V rámci programu Volkswagen STK Service lze navíc veškeré starosti s přípravou vozidla na technickou kontrolu a měření emisí a jejich úspěšné absolvování přenechat autorizovanému servisu. Jako bonus je zajištění technické kontroly v nezávislé stanici STK pro zákazníka zdarma.

 

Sezonní nabídka Volkswagen Service Zima 2017 pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen platí od 1. 10. 2017 do 30. 12. 2017 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.