Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen Newsroom App je mobilním pracovištěm pro novináře

08.03.2018

Nová generace aplikace Volkswagen Newsroom App přináší novinářům další usnadnění jejich práce. Nová verze umožňuje uživatelům snadné stahování a sdílení textů, fotografií a videí, včetně kompletních tiskových podkladů, nebo jejich exportování do jiných koncových zařízení. K dispozici budou také multimediální soubory. Prostřednictvím aplikace již bylo například možné sledovat živý přenos z koncernového večera před Ženevským autosalonem.

Pro novináře jsou mimořádně přínosné také veškeré pro jejich práci nezbytné kontakty na zaměstnance oddělení komunikace koncernu a značek, které naleznou v rubrice Média. Příslušní partneři pro komunikaci jsou představeni včetně fotografie, označení pracovní pozice a kontaktních údajů. Aplikace zahrnuje rovněž přehlednou mediatéku s mnoha podrobnými tiskovými zprávami, které pomohou při rešerších.

Do aplikace je integrován také kalendář akcí, který nabízí přehled o akcích s krátkým popisem a jejich timing. Navíc je k dispozici řada dalších praktických služeb, například funkce filtru, který pomáhá při vyhledávání, a speciální funkce pro sdílení projevů nebo citátů.

Díky nové aplikaci Volkswagen Newsroom App mají novináři přehled o všech zprávách, faktech, podrobných informacích, fotografiích a videích, které potřebují ke své každodenní práci. Bez ohledu na to, zda jsou právě v kanceláři nebo na cestách. Aplikaci si lze stáhnout nejen z německých portálů Google Play Store/App Store, ale nyní nově i ve Francii, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Švédsku, Rakousku, Švýcarsku a České republice.