Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen obdržel již potřetí ocenění „Nejinovativnější značka“ v soutěži Plus X Award

09.07.2018

Volkswagen stanovuje svým produktovým designem nepřetržitě nová měřítka na světové úrovni. Výrobce automobilů z Wolfsburgu proto letos obdržel již potřetí v řadě ocenění "Nejinovativnější značka" v soutěži Plus X Award. Porota mu navíc udělila titul "Nejlepší automobilová značka roku 2018", protože nejpřesvědčivější modely automobilů nesou logo značky Volkswagen.

 

Nejvyšší ocenění v soutěži Plus X Award, "Nejinovativnější značka", převzal v Bonnu tým Klause Bischoffa, šéfdesignéra značky Volkswagen. "Máme velkou radost, že díky trvale udržitelnému designu, intuitivní funkčnosti a nekompromisní kvalitě nabízíme našim zákazníkům výjimečné zážitky při každé jízdě. Opětovné ocenění 'Nejinovativnější značka' od odborné poroty je pro naši progresivní značku vynikajícím uznáním," prohlásil Bischoff při přebírání ocenění.

Volkswagen přitom nadchl excelentně sestaveným portfoliem, které uspokojí nejrůznější požadavky zákazníků. Porota zvolila produktem roku v příslušných kategoriích modely Polo, T-Roc a Touareg, jakož i studie Atlas Tanoak a I.D. VIZZION. Porota v letošním roce ocenila modely z Wolfsburgu celkem 26krát. Volkswagen proto obdržel titul "Nejlepší automobilová značka 2018" v kategorii výrobců automobilů.

"Volkswagen již mnoho let vyniká mimořádně kvalitním designem a inovativní automobilovou technikou. Značka přesvědčila porotce soutěže Plus X Award i v letošním roce vozidly různých tříd - a také progresivními koncepty," říká Frank Kreif, předseda poroty.

 

Plus X Award je nejvýznamnější soutěží o nejlepší inovace na světě v oblastech techniky, sportu a životního stylu. Od roku 2004 oceňuje značky za pokrok v oblasti kvality a za progresivní charakter zážitků, poskytovaných jejich produkty. Produkty, přihlášené do soutěže, hodnotí nezávislá mezinárodní porota, kterou v letošním roce tvořili experti z 26 oborů.

"Nejinovativnější značka" je nejvyšším oceněním v rámci soutěže Plus X Award a má podobu velkého zlatého poháru. Jako "Nejlepší automobilovou značku" oceňuje porota účastníka soutěže, který pro své modely obdržel největší počet produktových pečetí.

 

Touareg V6 TDI 4MOTION, 210 kW: Spotřeba paliva v l/100 km: město 7,7/mimo město 5,9/kombinovaná 6,6; emise CO2 v g/km: 173 (kombinované); třída hospodárnosti: B.
Atlas Tanoak a I.D. VIZZION jsou studie.