Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen spustil digitální portál pro novináře

13.08.2018

Volkswagen spustil nový digitální portál pro novináře, bloggery, internetové portály pro šíření zpráv a fanoušky značky. Volkswagen Newsroom (www.volkswagen-newsroom.com) nabízí na jednom místě nejdůležitější informace, příběhy, fotografie, videa a příspěvky ze sociálních sítí ze světa značky Volkswagen. Zástupci médií mohou nový internetový portál používat jako hlavní informační platformu pro své rešerše, fanoušci značky ocení jeho interaktivní funkce.

 

Oddělení komunikace značky Volkswagen výrazně rozšiřuje portálem Volkswagen Newsroom nabídku informačních a multimediálních materiálů. Uživatelé mají k dispozici více než 9000 fotografií, 1500 textů a 500 videí. Zároveň jsou na těchto webových stránkách zveřejňovány exkluzivní příběhy ze světa značky Volkswagen.

Rychlý a nekomplikovaný přístup k informacím

Při vývoji portálu byla pozornost zaměřena nejen na rozšíření nabídky, ale především také na nekomplikovaný přístup k informacím. Proto jsou veškeré nabízené materiály dostupné přímo bez přihlašování uživatele po několika kliknutích. Úvodní text podporuje uživatele při orientaci, inteligentní funkce vyhledávání a filtrování pomáhají při cíleném vyhledávání textů, fotografií nebo videí.

 

Komfortní stahování souborů

Také nová funkce pro stahování je uživatelsky maximálně přátelská. Uživatel si může sestavit individuální soubory informací ze všech nabízených materiálů. Vybrané materiály si odkládá do "košíku", jehož obsah si pak může stáhnout v komprimovaném souboru ZIP. Na přání lze soubor také přímo odeslat třetím osobám.

Přehled o všech komunikačních kanálech značky Volkswagen

Novinkou je také začlenění všech účtů na sociálních sítích. Na úvodní stránce se zobrazují aktuální příspěvky z Twitteru a videa z YouTube. Na těchto portálech jsou každý den zveřejňovány novinky ze světa značky Volkswagen. Veškeré materiály z webových stránek Volkswagen Newsroom lze navíc sdílet prostřednictvím Facebooku a Twitteru.

Spolehlivé informace

Oddělení komunikace značky Volkswagen je i nadále k dispozici k osobnímu jednání v obvyklém rozsahu. Uživatelé portálu naleznou pro vyhledání správné kontaktní osoby kontaktní údaje více než 60 mezinárodních tiskových mluvčí a komunikátorů. Uživatelé portálu Volkswagen Newsroom si navíc mohou nechávat zasílat informace o novinkách e-mailem.