Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Nadační fond Mathilda

Volkswagen podporuje Nadační fond Mathilda, který pomáhá osobám s těžkým zrakovým postižením. NF Mathilda přispívá k realizaci projektů vzdělávání nevidomých a slabozrakých osob, zabývá se náročnou výchovou a výcvikem vodicích psů a vytváří podmínky pro seberealizaci mladých nevidomých umělců. Patronkou a zakladatelskou Nadačního fondu Mathilda je hraběnka Mathilda Nostitzová.

Volkswagen Club

Vášeň pro vozy značky Volkswagen, současné i historické, spojuje členy Volkswagen clubu. Pod jeho křídly je sdruženo již více než 8000 registrovaných fanoušků a příznivců značky. Volkswagen club spolupracuje s 9 kluby, zaměřenými na jednotlivé modely značky Volkswagen. Volkswagen club oficiálně zahájil svou činnost v listopadu 2015 s podporou importéra vozů Volkswagen v České republice. První společný sraz Volkswagen clubu se uskutečnil ve dnech 26. až 28. srpna 2016 v areálu letiště Hosín u Českých Budějovic. Motto akce znělo "auta - tradice - lidé".

Touareg Club

Touareg Club, založený již v roce 2007, má za sebou bezpočet nezapomenutelných víkendových setkání i dobrodružných výprav a expedic za hranice všedních dnů - za volantem výjimečného vozu Volkswagen Touareg, který je ztělesněním svobody a nezávislosti. Touareg Club sdružuje české a slovenské příznivce vozů Volkswagen Touareg. Pro letošní rok připravil Touareg Club výpravy a expedice do západních Alp, Maroka, Transylvánie a na Island. Další destinace, ve kterých Touareg Club realizoval poznávací výpravy i off road expedice jsou například Maroko, Líbye nebo Sardinie, a nejnověji se vydal dokonce až do Mosambiku. Uvedené destinace můžete se svým vozem Touareg navštívit spolu Touareg Clubem i Vy. V závislosti na náročnosti terénu se mohou výprav zúčastnit nejen majitelé Touaregu, ale i řidiči dalších modelů Volkswagen, schopných jízdy mimo zpevněné cesty.

Volkswagen Touareg Club

Prohlédněte si nový Touareg ve svém přirozeném prostředí.

Volkswagen Touareg Club

Prohlédněte si nový Touareg ve svém přirozeném prostředí.