Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Petr Koukal STK pro chlapy

Volkswagen spolupracuje s Nadačním fondem Petra Koukala od konce roku 2014 a v rámci tohoto partnerství podporuje projekt "STK pro chlapy" - cílem je přivádět muže na preventivní prohlídky k lékařům včas. Prohlídka STK PRO CHLAPY je zaměřena na prevenci onkologických onemocnění močových a pohlavních orgánů mužů, získání obrazu o zdravotním stavu klienta a možnost okamžitého řešení případných zdravotních potíží. 

 

 

Vrcholového českého badmintonistu dovedla k těmto aktivitám diagnóza zhoubného nádoru varlete, kterou si vyslechl od svého lékaře ve věku pětadvaceti let. Petr Koukal je díky úspěšné léčbě i nadále nejlepším českým badmintonistou a na svém kontě má vynikající sportovní úspěchy, mezi něž patří účast na olympijských hrách v Pekingu, Londýně a Riu, jakož i vítězství a medailová umístění v mnoha mezinárodních turnajích.

Volkswagen podporuje veřejně prospěšné i sportovní aktivity Petra Koukala například zapůjčením vozu Volkswagen Passat Variant. Symbolický klíč převzal Petr Koukal na slavnostní české premiéře osmé generace tohoto bestselleru v segmentu manažerských vozů. Kromě toho poskytla značka Volkswagen Užitkové vozy všestranný vůz Volkswagen Caravelle pro potřeby nadačního fondu. Caravelle se ve službách projektu STK PRO CHLAPY objevuje mimo jiné na akcích běžecké ligy RunCzech, které jsou rovněž podporovány značkou Volkswagen, dále na nejrůznějších firemních akcích, turnajích, besedách, rozhovorech, focení…

Beata Rajská

Volkswagen patří mezi výrobce, kteří dbají na design. Designéři značky Volkswagen přitom čerpají inspiraci pro své návrhy také ze světa módy. Odtud byl jen krok k partnerství s úspěšnou módní návrhářkou Beatou Rajskou, jejíž pravidelně oceňované módní kreace se objevují na prestižních módních přehlídkách v tuzemsku i zahraničí. V šatech Beaty Rajské vystupovaly také zástupkyně České republiky v mnoha mezinárodních soutěžích krásy.

Mezi rozmanité aktivity Beaty Rajské patří rovněž pravidelné vydávání kalendáře nebo realizace módních přehlídek na klíč. V květnu 2015 se například uskutečnila módní přehlídka Beaty Rajské v rámci národního dne České republiky na světové výstavě EXPO 2015 v Miláně, na níž vystupovaly úspěšné české modelky, včetně řady Českých Miss. 

Z široké palety modelů značky Volkswagen nadchl Beatu Rajskou všestranný Touareg, který dokáže svým elegantním vzhledem a suverénním charakterem reprezentovat svého majitele stejně skvěle jako luxusní limuzína. Ve volném čase se však Touareg promění v robustního dobrodruha, s nímž se lze neohroženě vydat na objevitelské cesty i daleko za hranice civilizace. Beata na svém Touaregu oceňuje především nejvyšší míru komfortu a bezpečí ve všech jízdních situacích.