Aneta Langerová

Volkswagen si padl do noty s Anetou Langerovou v roce 2014. Dlouhodobé partnerství, díky němuž jezdí stálice na českém hudebním nebi za svými fanoušky ve vozech Volkswagen, stojí na společných hodnotách kvality a zodpovědnosti. Vítězka prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a dvojnásobná zpěvačka roku v anketě Český slavík si oblíbila kompaktní Golf GTD, který kombinuje nevšední dynamiku s příkladnou hospodárností a nízkými emisemi. Aneta mu říká GerTruDa - trefnou přezdívku vymysleli její fanoušci ve veřejném hlasování na facebooku...

Oblíbená česká zpěvačka a skladatelka vydala své čtvrté studiové album Na Radosti koncem roku 2014 a od roku 2015 s ním za podpory značky Volkswagen v roli hlavního partnera podniká stejnojmenné turné po celé České republice. Stejně jako Volkswagen v automobilovém odvětví je Aneta Langerová dlouhodobou zárukou kvality na české hudební scéně, což potvrzuje i úspěšný prodej jejího alba Na Radosti, oceněného na jaře 2016 dvojnásobnou platinovou deskou za 12 000 prodaných nosičů.

 

Aneta si získává respekt nejen svým hlasem, ale i svou účastí ve společensky prospěšných projektech, mezi něž patří například Čistá Sázava. I v této oblasti tak skvěle ladí se zodpovědným přístupem značky Volkswagen k otázkám ochrany životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a sociální odpovědnosti.

 

Petr Koukal STK pro chlapy

Volkswagen spolupracuje s Nadačním fondem Petra Koukala od konce roku 2014 a v rámci tohoto partnerství podporuje projekt "STK pro chlapy" - cílem je přivádět muže na preventivní prohlídky k lékařům včas. Prohlídka STK PRO CHLAPY je zaměřena na prevenci onkologických onemocnění močových a pohlavních orgánů mužů, získání obrazu o zdravotním stavu klienta a možnost okamžitého řešení případných zdravotních potíží. 

 

 

Vrcholového českého badmintonistu dovedla k těmto aktivitám diagnóza zhoubného nádoru varlete, kterou si vyslechl od svého lékaře ve věku pětadvaceti let. Petr Koukal je díky úspěšné léčbě i nadále nejlepším českým badmintonistou a na svém kontě má vynikající sportovní úspěchy, mezi něž patří účast na olympijských hrách v Pekingu, Londýně a Riu, jakož i vítězství a medailová umístění v mnoha mezinárodních turnajích.

Volkswagen podporuje veřejně prospěšné i sportovní aktivity Petra Koukala například zapůjčením vozu Volkswagen Passat Variant. Symbolický klíč převzal Petr Koukal na slavnostní české premiéře osmé generace tohoto bestselleru v segmentu manažerských vozů. Kromě toho poskytla značka Volkswagen Užitkové vozy všestranný vůz Volkswagen Caravelle pro potřeby nadačního fondu. Caravelle se ve službách projektu STK PRO CHLAPY objevuje mimo jiné na akcích běžecké ligy RunCzech, které jsou rovněž podporovány značkou Volkswagen, dále na nejrůznějších firemních akcích, turnajích, besedách, rozhovorech, focení…

Beata Rajská

Volkswagen patří mezi výrobce, kteří dbají na design. Designéři značky Volkswagen přitom čerpají inspiraci pro své návrhy také ze světa módy. Odtud byl jen krok k partnerství s úspěšnou módní návrhářkou Beatou Rajskou, jejíž pravidelně oceňované módní kreace se objevují na prestižních módních přehlídkách v tuzemsku i zahraničí. V šatech Beaty Rajské vystupovaly také zástupkyně České republiky v mnoha mezinárodních soutěžích krásy.

Mezi rozmanité aktivity Beaty Rajské patří rovněž pravidelné vydávání kalendáře nebo realizace módních přehlídek na klíč. V květnu 2015 se například uskutečnila módní přehlídka Beaty Rajské v rámci národního dne České republiky na světové výstavě EXPO 2015 v Miláně, na níž vystupovaly úspěšné české modelky, včetně řady Českých Miss. 

Z široké palety modelů značky Volkswagen nadchl Beatu Rajskou všestranný Touareg, který dokáže svým elegantním vzhledem a suverénním charakterem reprezentovat svého majitele stejně skvěle jako luxusní limuzína. Ve volném čase se však Touareg promění v robustního dobrodruha, s nímž se lze neohroženě vydat na objevitelské cesty i daleko za hranice civilizace. Beata na svém Touaregu oceňuje především nejvyšší míru komfortu a bezpečí ve všech jízdních situacích.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím