Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen Newsroom App je mobilním pracovištěm pro novináře

08.03.Thu, 08 Mar 2018 00:00:00 +0100

Nová generace aplikace Volkswagen Newsroom App přináší novinářům další usnadnění jejich práce. Nová verze umožňuje uživatelům snadné stahování a sdílení textů, fotografií a videí, včetně kompletních tiskových podkladů, nebo jejich exportování do jiných koncových zařízení. K dispozici budou také multimediální soubory. Prostřednictvím aplikace již bylo například možné sledovat živý přenos z koncernového večera před Ženevským autosalonem.

Pro novináře jsou mimořádně přínosné také veškeré pro jejich práci nezbytné kontakty na zaměstnance oddělení komunikace koncernu a značek, které naleznou v rubrice Média. Příslušní partneři pro komunikaci jsou představeni včetně fotografie, označení pracovní pozice a kontaktních údajů. Aplikace zahrnuje rovněž přehlednou mediatéku s mnoha podrobnými tiskovými zprávami, které pomohou při rešerších.

Do aplikace je integrován také kalendář akcí, který nabízí přehled o akcích s krátkým popisem a jejich timing. Navíc je k dispozici řada dalších praktických služeb, například funkce filtru, který pomáhá při vyhledávání, a speciální funkce pro sdílení projevů nebo citátů.

Díky nové aplikaci Volkswagen Newsroom App mají novináři přehled o všech zprávách, faktech, podrobných informacích, fotografiích a videích, které potřebují ke své každodenní práci. Bez ohledu na to, zda jsou právě v kanceláři nebo na cestách. Aplikaci si lze stáhnout nejen z německých portálů Google Play Store/App Store, ale nyní nově i ve Francii, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Švédsku, Rakousku, Švýcarsku a České republice.