Anketa Flotila roku 2017: Volkswagen slaví úspěchy v hlasování fleetových manažerů

2017-03-29

Volkswagen opět dominuje anketě Flotila roku, v níž o vítězích rozhodují hlasy fleetových manažerů a prodejní výsledky. V letošním roce vybojovaly vítězství ve svých kategoriích modely Tiguan a Touran, třetími místy přispěly k medailovému zisku také modely Polo, Golf a Passat a v kategorii MPV bodovaly rovněž modely Multivan a Caddy značky Volkswagen Užitkové vozy na druhé a třetí pozici. Úspěchy završil nový Tiguan třetím místem v hlasování o Flotilovou novinku roku 2017.
   
"Tiguan, Touran, Polo, Golf a Passat - to je pětice nejprodávanějších modelů Volkswagen, která své výjimečné postavení na českém trhu potvrdila nyní také vynikajícími výsledky v anketě Flotila roku 2017," říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Jsou to pevné pilíře, na nichž mohou stavět své úspěchy také naši zákazníci - nejen ti soukromí, ale právě ti nároční firemní, u nichž fleetmanažeři na automobily hledí obzvlášť přísným pohledem. Tyto úspěchy jen korespondují s trendem prodejů za rok 2017, kde značka Volkswagen trvale zaujímá post importérské jedničky."

Volkswagen si v letošní anketě Flotila roku 2017 připsal na své konto vítězství ve dvou ze sedmi kategorií osobních vozů a celou řadu dalších umístění na stupních vítězů. Nejlepší SUV na českém trhu je podle českých fleetových manažerů Volkswagen Tiguan, který se navíc umístil na třetím místě v prestižním samostatném hlasování o Flotilové novince roku 2017. První místo ve své kategorii (MPV) obsadil rovněž Volkswagen Touran, za ním následují na druhém a třetím místě rovněž populární modely značky Volkswagen Užitkové vozy, Multivan a Caddy. Úspěšnou bilanci završily třetími místy ve svých kategoriích modely Polo (Malé referenční vozy), Golf (Referenční vozy) a Passat (Manažerské vozy).

Anketu Flotila roku organizuje každoročně odborný magazín Flotila. Fleetoví manažeři v ní dávají hlasy nominovaným osobním a užitkovým vozům v jednotlivých kategoriích. Jejich hlasování se na konečném pořadí podílí 60 %, dalším faktorem jsou výsledky prodeje na českém trhu. Speciální cena Flotilová novinka roku je udělována pouze na základě výsledků hlasování správců vozových parků.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím