Plus X Award 2015: Volkswagen získal ocenění „Designérský tým roku“

22.06.Mon, 22 Jun 2015 00:00:00 +0200

Designérský tým značky Volkswagen byl vyznamenán oceněním Plus X Award. Ocenění za inovace převzal jménem svého týmu Klaus Bischoff, šéfdesignér značky Volkswagen. Kromě toho obdržely tři modely značky Volkswagen prestižní pečeť kvality v dalších pěti kategoriích.

Značka Volkswagen patří mezi velké vítěze letošní soutěže Plus X Award, v níž si zajistila hned šest ocenění. Speciální ocenění bylo předáno designérskému týmu značky Volkswagen. Porota v oficiálním vyjádření uvedla: "Volkswagen vyvíjí po dlouhá desetiletí identitu své značky a neopustil ji ani tváří v tvář moderním trendům. Ve skutečnosti tomu bylo právě naopak. Odpovídající koncepty, od velkého celku až po detaily, od siluety až po stále důležitější světelný podpis, spojují funkčnost a emoce. Zejména s konceptem 'C Coupé GTE', představeným nedávno v Šanghaji, dokázal designérský tým značky Volkswagen, jak je aktuální designérský styl Volkswagenu aplikovatelný pro vozy všech velikostí a zároveň velmi ušlechtilý."

Dva modely značky Volkswagen získaly navíc ocenění Plus X Top "Nejlepší produkt roku": Passat Variant byl vyznamenán na základě "svého dokonalého zpracování a svého nadčasového designu interiéru a exteriéru" jako "Kombi roku 2015/2016". Také Golf Sportsvan, který podle poroty "nabízí rozhodující míru prostoru a funkčnosti a navíc posunuje téma mobility na úroveň, kterou zákazníci ocení", obdržel renomované ocenění Plus X Award jako "Kompaktní MPV roku 2015/2016".

Kromě toho byly modely Passat Limuzína, Passat Variant a Golf Sportsvan oceněny za inovace v oblasti "Vysoké kvality, designu a komfortu ovládání".

Mezinárodně uznávaná soutěž Plus X Award je pořádána od roku 2004 a každoročně oceňuje nejinovativnější a nejprogresivnější produkty, které mají alespoň jeden výjimečný prvek, jímž je umocněna přidaná hodnota produktu. Přihlášené produkty posuzovala nezávislá mezinárodní porota zastupující 27 odvětví.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím