Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen pokračuje v modernizaci své sítě novým showroomem na východě Čech

29.06.2015

Volkswagen pokračuje v důsledné modernizaci své prodejní a servisní sítě v České republice. Společnost Autocentrum BARTH otevřela v Pardubicích nový showroom Volkswagen přestavěný podle zásad modulárního konceptu, který přináší zcela novou kvalitu prodejních a poprodejních služeb pro zákazníky značky Volkswagen.

Slavnostního otevření a doprovodné velkolepé show nového prodejního a servisního areálu společnosti Autocentrum BARTH v Pardubicích, které se uskutečnilo ve čtvrtek 18. června 2015, se zúčastnili mimo jiné Vratislav Strašil a Franz Pommer, jednatelé společnosti Porsche Česká republika, importéra vozů Volkswagen, Audi a SEAT, Daniel Harant, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika, a Jan Procházka, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

"Otevření nového, velkoryse pojatého areálu Autocentra BARTH v Pardubicích je dalším významným krokem v nepřetržitém procesu zkvalitňování prodejní a servisní sítě značky Volkswagen. Jako výrobce automobilů nejvyšší kvality děláme všechno proto, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni nejen s našimi vozy, ale i se službami našich obchodních a servisních partnerů," říká Daniel Harant.

Kromě architektonických změn je cílem modernizace prodejní a servisní sítě značky Volkswagen zvýšení standardu pro zákazníky a kvality péče o zákazníky ve snaze nabízet zákazníkům vše v nejvyšší možné kvalitě. Zákazníci se mohou těšit na atraktivní designově čisté prostředí s přehledným uspořádáním a veškerým komfortem. V prostředí vytvářeném neutrální a funkční architekturou vystupuje přirozeně do popředí nabízený produkt a značka.

Společnost Autocentrum BARTH úspěšně působí na trhu již 18 let. V roce 2014 předala svým zákazníkům 2500 vozů a pro letošní rok si vytkla cíl převyšující 3200 předaných vozů všech zastupovaných značek. V oblasti poprodejních služeb disponuje vlastní lakovnou a rozsáhlým servisním zázemím. Moderní pardubický areál společnosti Autocentrum BARTH se s celkovou plochou více než 22 000 m2 řadí mezi největší a nejmodernější areály svého druhu v České republice.