Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen zve freeridery na „4MOTION VÍKEND“

01.03.2016

Volkswagen zve všechny vášnivé freeridery do Skiareálu Malá Úpa na jedinečnou akci "Volkswagen 4MOTION VÍKEND.", která se uskuteční o víkendu 5. až 6. března 2016. Na účastníky čeká mimo jiné bohatý doprovodný program s testovacími jízdami a zábavnými soutěžemi.

"Tento víkend bude svátkem všech fanoušků disciplíny freeride, ale i náročných řidičů, kteří dokážou ocenit přednosti našich vyspělých systémů pohonu všech kol 4MOTION," říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Rád bych proto pozval všechny vyznavače zimních radovánek i příznivce pokrokové automobilové techniky do Skiareálu Malá Úpa na náš 'Volkswagen 4MOTION VÍKEND.', aby si vyzkoušeli naše vozy s pohonem 4MOTION v náročných podmínkách a v závěru letošní zimní sezony si ještě do sytosti užili jízdy na sněhu ve stylu freeride."

Program akce "Volkswagen 4MOTION VÍKEND." zahrnuje testovací jízdy s vozy Volkswagen 4MOTION, organizované ve spolupráci s prodejcem OlfinCar, zkušební jízdy na terénním polygonu a různé soutěže včetně měřeného sjezdového slalomu. K dispozici bude po celou dobu víkendu občerstvení s teplými nápoji.

V sobotu jsou účastníci zváni na "Večerní 4MOTION party", která se uskuteční ve Skimu House od 19 hodin. Účastníci, pro něž bude připraven "welcome drink" zdarma, se mohou těšit například na barmanskou show nebo exhibiční ukázku výroby ledové sochy. Večerem bude provázet Tomáš Borovička, DJ Rádia Černá Hora.

Volkswagen nabízí na českém trhu velmi širokou paletu modelů s pohonem všech kol 4MOTION, od Golfu až po Touareg. Modely Volkswagen s pohonem všech kol 4MOTION se těší značné oblibě zákazníků pro výrazné přínosy v oblastech bezpečnosti, jízdní dynamiky a potěšení z jízdy. Suverénní trakce a mimořádná stabilita na jakémkoli povrchu dodává i méně zkušeným řidičům pocit naprosté jistoty. Vyspělá konstrukce je přitom zárukou maximální hospodárnosti provozu.