Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen bude povzbuzovat účastníky nedělního Superfinále florbalu

14.04.2016

Již tento víkend se rozhodne o nových mistrech v nejvyšších českých soutěžích ve florbalu žen a mužů a Volkswagen bude opět u toho! Letošní Superfinále florbalu, které se uskuteční v neděli 17. dubna 2016 v pražské O2 Areně, bude hned ve dvou ohledech skutečně výjimečné. Superfinále, v němž o držiteli mistrovského titulu rozhodne jediný zápas, se uskuteční letos již popáté a vůbec poprvé proti sobě nastoupí týmy žen i mužů ze stejných oddílů.

"Superfinále je fascinující oslavou florbalu, který má v České republice obrovské množství fanoušků," říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Volkswagen jako hrdý partner českého florbalu a české florbalové reprezentace nesmí na takové akci samozřejmě chybět a rád bych jménem naší značky pozval všechny příznivce tohoto výjimečného sportu na nedělní superfinálové zápasy do pražské O2 Areny."

V neděli 17. dubna 2016 od 13 hodin proti sobě nastoupí v Superfinále extraligy žen týmy 1. SC Vítkovice Oxdog a FAT PIPE Florbal Chodov, zatímco o tři hodiny později poměří síly v Superfinále Tipsport superligy mužské týmy ze stejných oddílů. Očekávají se velmi vyrovnané souboje za bouřlivého povzbuzování rekordního počtu diváků podpořené rivalitou Ostravy a Prahy. Oba ženské týmy mají na svém kontě po jednom titulu z posledních dvou let, zatímco letošní obsazení týmů v kategorii mužů je opakováním Superfinále z roku 2013, v němž chodovský tým prohrál s dnes šestinásobnými mistry z Vítkovic jen nejtěsnějším možným rozdílem.

Volkswagen získává velký počet fanoušků mezi sportovci a mladými lidmi intenzivní podporou rozmanitých sportů včetně florbalu, který patří mezi nejpopulárnější sporty v České republice s dynamickým rozvojem a početnou členskou základnou. Volkswagen navázal spolupráci s Českou florbalovou unií v roce 2012 a v současnosti podporuje český florbal na školní, extraligové i reprezentační úrovni.

V rámci partnerství poskytuje Volkswagen nejlepším českým florbalistům celou řadu hodnotných cen. Volkswagen je například partnerem vyhlašování nejužitečnějších hráčů extraligových utkání, která jsou živě přenášena televizním a internetovým vysíláním. Hráč, který od fanoušků obdrží největší počet hlasů, získá titul Superhero.

Důležitou součástí spolupráce mezi značkou Volkswagen a Českou florbalovou unií je školský pohár "Think Blue. Cup", který se zaměřuje na výchovu a rozvoj žáků základních škol podporou zdravého pohybu a týmové spolupráce. Volkswagen vytváří tímto programem paralelu se svou filozofií "Think Blue.", která usiluje o maximální ochranu životního prostředí.

Komunikační platformou mezi značkou Volkswagen a fanoušky florbalu je web www.playblue.cz, který poskytuje rychlý a přehledný přístup k aktuálním informacím ze světa českého florbalu, ať se jedná o extraligu, superfinále, školní pohár nebo reprezentaci. Fanoušci zde mohou také dávat hlasy hráčům v rámci soutěže o titul Superhero nebo se aktivně zapojit do soutěží o atraktivní ceny.

Volkswagen bude povzbuzovat účastníky nedělního Superfinále florbalu