Menu
Zavřít

Co spojuje Volkswagen a sport? Pohyb. Ten je podle nás klíčový jak u vozů, tak i u lidí. Společně s RunCzech proto rozběháváme Česko, ve spolupráci s Volkswagen sportovními hvězdami dáváme šanci mladým talentům. Aktivní a zdravý životní styl zkrátka podporujeme naplno. Bez dynamiky a pohybu se totiž nikam nedostaneme.

A proto jsme pro Vás připravili exkluzivní soutěž o týdenní pobyt na letním kempu sportovních hvězd. Přihlaste své dítě do 30. 6. 2021 a vyhrajte!


Fotbalová škola
Petra Čecha

Kdy: 3. – 9. 7. 2021
Kde: Nymburk
O co hrajeme: 3x pobyt na tomto kempu (věk 7 – 15 let) + podepsaný merch

Soustředění pro děti od 7–15 let, na kterém si malí fotbalisté pilují své dovednosti, pod dohledem zkušených trenérů a obklopeni novými kamarády. Vrchol celého kempu přichází ve chvíli, kdy se na hřišti potkají se samotným Petrem Čechem.


Sportovní akademie
Zuzany Hejnové

Kdy: 14. – 20. 8. 2021
Kde: Sušice
O co hrajeme: 3x pobyt na tomto kempu (věk 7 – 15 let) + podepsaný merch

Sportovní kemp se zaměřením na běžecké disciplíny. V krásném prostředí Sušice se zde potkávají nadšenci všech věkových kategorií, kteří si společně s trenéry užívají spoustu sportu, legrace i zábavy.

Registrace do soutěže

Pravidla soutěže

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.