Volkswagen Sharan: Rádia a navigační systémy

 

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a jeden navigační systém. Vy můžete rozhodnout o počtu reproduktorů, velikosti a typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy pro linii Comfortline a Highline, je rovněž vybaveno osmi reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia "Composition Colour", navíc je vybavené protokolem bluetooth, jehož prostřednictvím je k němu možné připojit mobilní telefon. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 16,5 cm.

Navigační systém "Discover Media", který se dodává na přání, je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmech FM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty a USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Systém je dále vybaven přibližovacími senzory - po přiblížení prstu k ovládacímu poli na displeji se toto pole zvětší a zvýrazní. Ovládání přístroje je díky tomu ještě jistější a snazší.

 

Zde si můžete stáhnout soubory a aktualizace pro rádia a navigační systémy Volkswagen

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím