Menu
Zavřít

Pomoc
při nehodách
a poruchách

Pokud i přes veškerou opatrnost a kvalitu dojde k poruše, pomůžeme vám. Zjistěte více o našich službách, a to i v případě nehody. Navíc můžete získat další informace o záruce mobility – abyste zůstali mobilní i v případě nouze.

 

Pokud i přes veškerou opatrnost a kvalitu dojde k poruše, pomůžeme vám. Zjistěte více o našich službách, a to i v případě nehody. Navíc můžete získat další informace o záruce mobility – abyste zůstali mobilní i v případě nouze.

I přes veškerou opatrnost se může stát, že dojde k nehodě nebo poruše. V takovém případě vám pomůžeme zůstat mobilní díky službám, jako je záruka mobility. Zjistěte více o našich nabídkách, službách a tipech, které vám pomohou v nouzových situacích.

 

Asistenční služba Volkswagen

Čísla na asistenční službu Volkswagen

Kontaktujte nás - jsme tu pro vás nepřetržitě.

Nebo nám pošlete textovou zprávu

Textová zpráva:  +49 176 983 533 49

Pokud nám napíšete SMS, naše asistenční centrum bude informovat partnera Volkswagen ve vašem okolí a obdržíte SMS zprávu, jakmile bude někdo na cestě. Zde si přečtěte, jaké informace byste měli ve zprávě uvést.

Zjistěte více

Jsme tu pro vás – Asistenční služba Volkswagen

Stala se vám nehoda nebo porucha a potřebujete pomoc? Máte problémy s nabíjením elektromobilu nebo se vám nedaří nastartovat? Stačí zavolat asistenční službu Volkswagen. Pomůžeme vám v případě poruchy nebo nehody, např. prostřednictvím naší mobilní asistenční služby nebo náhradního vozu. V rámci záruky mobility Volkswagen nevznikají žádné dodatečné náklady.

Zjistěte více

Pohotovostní služba Volkswagen

Pokud dojde k tísňovému volání, váš Volkswagen automaticky předá informace důležité pro tísňové volání našemu centru tísňového volání.

Vynikající služby v případě nehody

Průvodce nehodou

První pomoc v přihrádce v přístrojové desce
Přehled užitečných rad, co dělat a komu volat v případě nehody, najdete v průvodci nehodou. Stáhněte si jej a uložte do přihrádky v přístrojové desce.

Stáhnout průvodce nehodou

Specialista na nehody

Naši specialisté na nehody jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Náš tým vám nabídne podporu odbornými znalostmi a špičkovým dílenským vybavením od přepravy až po opravy.

Zjistěte více

Evropský záznam o nehodě

Rychlé a jasné vyhodnocení škod
Užitečné nejen v zahraničí: Evropský záznam o nehodě vám poskytne přehled informací, které byste měli shromáždit v případě nehody, a pomůže vám zaznamenat případné škody. Důležité upozornění: Jeho vyplněním nepřebíráte odpovědnost za nehodu!

Stáhnout záznam o nehodě

Důležité informace pro případ nouze – naše záchranné údaje

V případě nehody je třeba rychle a přesně jednat. Proto poskytujeme takzvané záchranné listy pro první pomoc. Obsahují konkrétní informace o umístění součástí ve vozidle důležitých z hlediska bezpečnosti a lze je snadno stáhnout prostřednictvím přehledu modelů. Pro podporu výcviku záchranářů a pracovníků záchranných služeb vřele doporučujeme naši příručku pro záchranáře.

Zjistěte více

Kurzy řízení a bezpečnosti – dobré ovládání vozu

V našich kurzech řízení a bezpečnosti se naučíte zvládat náročné situace využitím správných postupů.

Přejít na zážitek z jízdy

Buďte připraveni

Nabízíme celou řadu produktů, které byste měli mít ve svém vozidle pro případ nehody nebo poruchy, jako jsou lékárničky, výstražné trojúhelníky nebo reflexní vesty.

Vyhledejte svého partnera Volkswagen

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen