Airport service

Volkswagen Airport Service. Pokračování Vašich cest.

Už jste někdy při cestování šetřili čas?
Víme,že Váš čas je drahý. Službou Volkswagen Airport Service se snažíme přispět k tomu,aby jste jej měli více pro sebe a své blízké. Naše nová služba Vám umožní dopravu na letiště v komfortu vlastního vozu a zároveň využití doby, kdy jste na cestách, k péči o Vaše vozidlo. A tak když po návratu vystoupíte z letadla, čeká na Vás již Váš vůz v perfektní kondici a Vaše cesty mohou bez obav pokračovat, třeba právě za Vašimi nejbližšími.

Příklady servisních prací:
Inspekční servis, přezutí vozu a další opravy a servisní práce. Na konkrétní nabídku služeb se informujte u Vašeho servisu Volkswagen. Kdo může službu využít?
Služba je poskytována pro modely Phaeton a Touareg. Jak objednat Volkswagen Airport Service ...
Stačí, když minimálně tři dny před odletem navštívíte svého autorizovaného servisu Volkswagen. Ten s Vámi sepíše zakázku a ve spolupráci s autopůjčovnou Europcar se postará o snadné převzetí vozidla a provedení Vaší zakázky. Objednání můžete provést osobně nebo telefonicky. Stačí jen zadat:

  • požadovaný rozsah servisních prací
  • datum a čas odletu a příletu
  • číslo letu

Co dělat před odletem ...
Jen zaparkujete Váš vůz na letišti Praha - V. Havla, Terminál Sever v objektu Parking C. Využijte prosím vjezd označený "RENT A CAR". Při vjezdu do objektu nahlaste pracovníku letištní správy (ČSL) Váš cíl - Volkswagen Airport Service. Pracovníci společnosti Europcar si zde Váš vůz převezmou a potvrdí předávací protokol o vozidle. ...po příletu!
Až vystoupíte z letadla na letišti Praha - V. Havla, bude na Váš již čekat nejen Váš vůz, ale i pracovníci firmy Europcar. V objektu Parking C u přepážky Europcar Vám vozidlo předají po předložení kopie zakázky, osvědčení o registraci vozidla (dříve OTP) a dvou dokladů totožnosti (například řidičský průkaz, cestovní pas). Osvědčení o registraci vozidla si vezměte s sebou na cesty (nenechávejte je ve vozidle). Prokážete se jím při vyzvednutí vozu po příletu. Úhrada služby probíhá dle předchozí dohody se servisem bezhotovostní fakturou, předanou u přepážky Europcar nebo platební kartou. Služba Volkswagen Airport Service je Vám na letišti Praha - V. Havla k dispozici denně od 8:00 do 22:00 hod. Servis,který na Vás myslí ...
Volkswagen Airport Service Vám šetří čas bez ztráty Vašeho komfortu. Bez zdlouhavého hledání místa zaparkujete přímo na letišti. A když si po návratu vůz vyzvednete, jsou dokonale splněny Vaše požadavky. A neplatíte žádné zbytečné parkovací poplatky.

Kde nás najdete …
Letiště Praha - V. Havla, Terminál Sever, budova Parking C,vjezd "RENT A CAR"

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím