Volkswagen Fleet Service

Volkswagen Fleet Service

Protože jsou vozové parky naší specialitou, víme velmi dobře, co je pro Vás důležité: mobilita, efektivita a zachování hodnoty vozidel Vaší flotily. Z toho důvodu Vám kromě standardních servisních služeb Volkswagen nabízíme také celou řadu exkluzivních služeb šitých na míru Vaší společnosti, které Vám zprostředkuje Váš osobní fleetový servisní poradce.

Program Volkswagen Fleet Service se vyplatí každému vozovému parku od malých firem s více než dvěma vozy Volkswagen až po velké společnosti s flotilou vozidel. Užívejte si svou flotilu a starosti přenechte nám.

 

Výhody, které Vám náš program přináší

Abychom Vám maximálně usnadnili provozování Vašeho vozového parku, nabízíme Vám náš exkluzivní servis Volkswagen Fleet Service, se kterým bude péče o Vaší flotilu jednoduchou záležitostí. S námi získáte následující výhody:

  • Přizpůsobíme se Vašim požadavkům (např. při sjednávání termínu servisních prohlídek)
  • Osobní přístup prostřednictvím vlastní kontaktní osoby
  • Různá finanční zvýhodnění
  • Maximální komfort (převzetí formalit, údržba a péče, opravy, poskytnutí náhradního vozidla...)
  • Úspora nákladů a času
  • Hospodárná vozidla
  • Zlepšení image díky reprezentativnímu vozovému parku - pravidelná údržba v servisech Volkswagen

 

Seznam autorizovaných servisů

Exkluzivní služby, na které si jen vzpomenete Existuje servis - a existuje Volkswagen Service®. Ve druhém případě získáte servisní služby v rozsahu, který snad nemůže být obsáhlejší. Důvod pro tuto velkorysou nabídku je prostý. Chceme se postarat o to, aby byl Váš vozový park 100% mobilní, jeho provoz byl hospodárný a jeho vozidla si udržovala svou hodnotu. Nabídka služeb je vždy individuální dle každého servisního partnera.

Zákaznická zóna

Čekání na vyzvednutí svého vozu ze servisu si u nás můžete zpříjemnit využitím komfortní zóny pro zákazníky.

 

Zóna Wi-fi

Zůstaňte stále online! U nás máte k dispozici zdarma Wi-fi připojení po celou dobu Vaší návštěvy v servisu.

Proškolený a certifikovaný servisní poradce

Se všemi otázkami a požadavky, které se týkají Vašeho vozu Volkswagen, se můžete s důvěrou obrátit na odborně vyškoleného servisního poradce. Jednoduše jej kontaktujte u Vašeho servisního partnera.

 

Volkswagen Assistance

I přes sebelepší údržbu může u každého vozidla dojít k závadě. To se obvykle stává ve chvílích, kdy jste na to nejméně připraveni. Z toho důvodu je Vám 24 hodin denně k dispozici naše asistenční služba Volkswagen.

 

Vyzvednutí a přistavení vozidla

Abyste nemuseli ztrácet čas odvážením vozu do servisu, postaráme se o to sami. V předem sjednanou dobu vyzvedneme příslušný vůz ve Vaší firmě a po provedení potřebných servisních prací Vám ho vrátíme zpět.

 

Náhradní vozidlo

Protože jsme se zavázali zajistit Vám nepřetržitou mobilitu, v případě poruchy Vašeho vozu Vám přistavíme náhradní vozidlo, které budete mít k dispozici po celou dobu, kdy budeme pracovat na opravě Vašeho vozu.

 

Originální díly a příslušenství Volkswagen®

Používáme výhradně originální díly a příslušenství Volkswagen®, protože jen ty odpovídají přísným požadavkům výrobce na absolutní kvalitu s ohledem na funkčnost, bezpečnost a zpracování.

Originální výměnné díly Volkswagen®

Mimo originálních dílů nabízíme také průmyslově renovované díly, které jsou oproti novým součástkám výrazně levnější a zároveň šetří životní prostředí. Dvouletá záruka je samozřejmostí.

Express Service

Protože Vám v dnešní době, kdy každý bojuje s časem, chceme Vaše podnikání trochu usnadnit, máme pro Vás program Express Service, v rámci něhož Vám na počkání vyměníme provozní kapaliny a základní díly.

Ekologická likvidace použitých dílů

Záleží nám nejen na Vás, ale i na životním prostředí. Proto veškeré použité díly likvidujeme technologiemi, které splňují přísné zákonné a ekologické požadavky.

Karoserie a lak

Všechny opravy karoserie a laku provádíme odborně dle standardů výrobce a s pomocí nejmodernějších karosářských a lakýrnických postupů a technik, a to včetně nových sofistikovaných metod zohledňujících stáří vozidla.

Clever Repair®

Malé vady na kráse, jako jsou promáčkliny, škrábance nebo drobná poškození laku, vzniknou snadno a ubírají Vašemu vozu na hodnotě. Proto Vám nabízíme chytré řešení, které je odstraní: Volkswagen Clever Repair®.

Záruka mobility

Jestliže nám svěříte pravidelné servisní prohlídky Vašeho vozu, provedeme výrobcem předepsané servisní úkony dle servisního plánu. Záruka mobility Vám tak bude platit po celou dobu životnosti Vašeho vozu.

Prodloužená záruka

Při nákupu svého nového vozu si můžete sjednat prodlouženou záruku výrobce až na 5 let nebo do ujetí 150 000 km (v závislosti na tom, co uplyne dříve). Tím svou firmu ochráníte před nepředvídanými výdaji za opravy.

Olejový servis

Víme, jaký olej je pro Váš vůz tím pravým, výměnu oleje provádíme dle předpisů výrobce a používáme pouze motorové oleje dle normy značky Volkswagen. Mimo to používáme výhradně nové a originální díly.

Servis klimatizace

Abyste se mohli plně soustředit na jízdu, potřebujete dýchat čerstvý vzduch, který Vám zajistí klimatizace. Aby klimatizace fungovala správným způsobem, potřebuje pravidelnou údržbu, o kterou se postaráme my.

 

 

Pneuservis

Žijeme v podnebném pásu, kde je nutné v závislosti na sezóně přezouvat kola na letní či zimní pneumatiky. Postaráme se o výměnu pneumatik Vašeho vozu a zároveň Vám nabídneme atraktivní nová kola a poradenství.

 

Skladování pneumatik

Aby pro Vás výměna pneumatik představovala minimální komplikaci, nabízíme Vám kromě okamžitého přezutí kol za příznivou cenu také možnost uskladnění kol/pneumatik, které v dané sezóně nepotřebujete.

Mytí a čištění

Protože Váš vůz vyžaduje individuální péči, využijte našich profesionálních služeb mytí a čištění vozu. Váš servisní poradce Vám také poradí, jaké přípravky pro péči o vzhled z nabídky Volkswagen® jsou pro Váš vůz vhodné.

Technická kontrola, emise

Protože technická kontrola a měření emisí nepatří mezi oblíbené činnosti, postaráme se o všechny formality za Vás a v případě problémů po dohodě s Vámi také odstraníme zjištěné závady, aby vůz kontrolami prošel.

 

Bezpečnostní kontrola vozu

Abyste měli jistotu, že bude jízda ve Vašem voze bezpečná, provedeme bod po bodu jeho preventivní prohlídku, přičemž zároveň zajistíme, aby byl jeho provoz co nejšetrnější k životnímu prostředí.

 

Servisní balíčky

Máme pro Vás připraveny výhodné servisní balíčky. Využijte možnost servisní prohlídky za předem stanovené ceny za práci a materiál.

Financování oprav a příslušenství

Porouchal se Vám vůz a nemáte dostatečnou hotovost na jeho opravu? Nevadí. U nás můžete opravu svého vozu zaplatit i na splátky.

Likvidace starých vozidel

Potřebujete se zbavit starého vozu? Neváhejte, obraťte se na nás a my se postaráme o jeho bezproblémovou a ekologickou likvidaci.

Rychlé objednací termíny

Chápeme, že chcete, aby byly pravidelné servisní prohlídky i případné opravy závad provedeny v co nejkratší možné době. Váš osobní servisní poradce Vás proto objedná do servisu v co nejbližším možném termínu.

 

SMS servis

Pokud si budete vůz vyzvedávat sami, jistě oceníte náš SMS servis. Ten pro Vás znamená, že jakmile bude Vaše vozidlo připraveno k vyzvednutí, budeme Vás o této skutečnosti ihned informovat prostřednictvím SMS zprávy.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím