Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Pro ten pocit GTI na dvou kolech.

Horské kolo GTI

29" horské kolo a 24" dětské horské kolo v černém matu s nápisem GTI na spodní trubce a logem Volkswagen na předním rámu. Horské kolo je vybaveno velmi kvalitními komponenty a hliníkovým rámem. Na horní trubce a vidlici je voštinová struktura GTI. Mimoto je na řetězové vzpěře umístěn boční nápis GTI a ráfky jsou v typické červené barvě GTI. Rukojeti řídítek jsou ve dvoubarevném provedení v červené a černé. 

Jízdní kolo singlespeed

28" bílé kolo singlespeed s lesklým rámem, nápisem Volkswagen na horní trubce a logem Volkswagen na předním rámu. Kolo vás dostane barevným kontrastem černých  ráfků a hnědého sedla.

Nosič jízdních kol Premium  s velkým úhlem sklopení

Nosič jízdních kol Premium pro přepravu dvou jízdních kol nebo elektrokol zaujme svou odlehčenou konstrukcí a inovativním upevněním. Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly. Díky inovativním odnímatelným rozpěrkám s pojistkou proti krádeži je obsluha nosiče opravdu snadná. Díky velkému úhlu odklopení lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný. 

Nosič lze kompletně složit na velmi malý objem a uložit do zavazadlového prostoru. U některých vozidel lze nosič velmi úsporně přepravovat v prohlubni pro náhradní kolo. 

Volitelně lze doobjednat přepravní tašku k ochraně nosiče a také nájezdovou rampu  pro snadné nakládání těžkých jízdních kol. 

Nosič jízdních kol  Compact II a III

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact II a III dokáže přepravovat až tři jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit například do zavazadlového prostoru. Díky nově vyvinutému nožnímu spínači je odklopení na vozidle - také s jízdními koly - obzvláště jednoduché, takže zavazadlový prostor zůstane dostupný. Při zaklapnutí se nosič automaticky zajistí. Včetně praktické transportní tašky.

Nosič jízdních kol 

Nosič jízdních kol pro stacionární přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu a drží kolo automaticky ve správné pozici. Inovativní otočný knoflík pro omezení krouticího momentu kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola,  takže je jízdní kolo řádně zajištěno. 

Pro stejnoměrné rozložení tlaku a pro ochranu rámu kola je držák rámu vybaven velkými, měkkými podložkami. Ráfky kol se bezpečně upevní do chytře navržených držáků kol pomocí diagonálních upevňovacích pásků na ráfky s rychlouzávěrem. 

Držák kol umožňuje bezpečné uzamčení jízdních kol k držáku a také držáku k základnímu nosiči nebo příčníkům. 

Nosnost: 20 kg
Pro kola s průměrem rámu do 100 mm (oválné)  / 80 mm (kulaté) 

Bližší informace o použitelnosti příslušenství na konkrétní vozidlo vám podá kterýkoliv autorizovaný partner. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.