Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Originální díly Volkswagen

Originální díly Volkswagen® Bezpečné, vysoce kvalitní a rozměrově přesně přizpůsobené Vašemu vozu Volkswagen: Díky příslušenství Originální díly Volkswagen® budete mít na Vašich cestách po opravě nebo po servisní prohlídce záruku bezpečnosti a pohodlí – a Váš Volkswagen zůstane 100% originálem. Nezáleží na tom, zda potřebujete náhradní díl pro model Fox, Polo, Golf, Passat, Sharan, Touran nebo Touareg. Zajistíme, aby originální díly byly vždy k dispozici, a to nejenom po omezenou dobu, ale v průběhu celého roku. Součásti připravené k montáži u nás získáte ještě 15 let po ukončení sériové výroby modelu.

Baterie

Energie ze startovací baterie je základním předpokladem pro spolehlivý provoz Vašeho vozu Volkswagen. Přísné výrobní normy, skladování a péče o originální baterie Volkswagen jsou pro Vás zárukou vysoké kvality, bezpečnosti a bezvadné funkčnosti.

Provozní kapaliny

Díky originálnímu motorovému oleji Volkswagen a vhodným provozním kapalinám bude provoz Vašeho vozu Volkswagen velmi spolehlivý. S olejem Volkswagen a aditivem AdBlue® poběží vše naprosto hladce.

 

Brzdy

Originální brzdy Volkswagen byly přizpůsobeny výkonu motoru, hmotnosti i maximální rychlosti Vašeho modelu Volkswagen. Při každé jízdě se tak můžete spolehnout na osvědčenou dlouhou životnost a komfort při brzdění s minimálním opotřebením.

Tlumiče

Ať při zrychlování, brzdění nebo zatáčení - originální tlumiče Volkswagen přispívají ke stabilitě, tlumí rázy a zajišťují optimální trakci. Váš Volkswagen tak bude suverénně reagovat i na nerovnostech vozovky.

Prachové a pylové filtry

Originální filtry Volkswagen odstraní nežádoucí částice a zachytí prach. Díky originálním prachovým a pylovým filtrům Volkswagen mohou volně dýchat i alergici. Filtry mají v téměř každé situaci vysokou funkčnost, a to za každého počasí i v každé oblasti, kterou právě projíždíte.

 

Ozubené řemeny

Ozubený řemen je vyrobený z pevného materiálu, který spolehlivě a po dlouhou dobu přenáší sílu motoru při extrémně vysokých teplotách i chladu. Přesto musí zůstat dostatečně pružný, aby byla zajištěna jeho potřebná deformace, a přitom si musí udržet konstantní napnutí. To jsou požadavky, které musí v motoru splňovat ozubený řemen. Originální ozubené řemeny Volkswagen jsou konstruovány tak, aby tyto požadavky spolehlivě plnily - jsou přesně dimenzovány na Váš Volkswagen.

Originální výměnné díly Volkswagen Ekologicky recyklované, v kvalitě, která je stejná jako u sériové produkce, a až o 50 procent levnější než srovnatelné nové díly. Vhodné pro hospodárnou opravu zejména starších automobilů.

Vysoká kvalita za nižší cenu

Volkswagen je jak při zajištění zpětného odběru, tak při recyklaci starých produktů na čelné pozici. To, co před desítkami let začalo jednotlivými válci, palivovými čerpadly a karburátory prvního vozu Beetle, se do současnosti vyvinulo v nejkomplexnější program zpětného odběru v automobilové historii.

Rozhodující význam pro nás přitom má repase v kvalitě sériové produkce, ale také hospodárnost a procesy, které šetří životní prostředí. Naše procesy zpracování zajišťují optimální funkčnost a bezpečnost. Současně jsou schváleny vývojovými odděleními sériové produkce. Naši zákazníci se proto mohou těšit z toho, že originální výměnné díly jsou při stejné kvalitě až o 40 % levnější než srovnatelné nové díly.

 

Výhody

Úspora nákladů při stejné kvalitě

Originální výměnné díly Volkswagen jsou značkové výrobky přímo od výrobce automobilů. Mají proto stejné užitné vlastnosti i kvalitu světové značky Volkswagen, jako srovnatelné nové díly. Máme pro Vás připravenou bohatou nabídku vysoce kvalitních a cenově výhodných výměnných dílů.

 

Kratší servisní prohlídka

Při použití originálních výměnných dílů Volkswagen se může zkrátit čas opravy, což ve výsledku snižuje její cenu. Na základě rozměrové přesnosti si ušetříte další náklady za dodatečné výměny, resp. za další návštěvu servisu.

 

Cenová výhoda díky nabídce dílů, jejichž cena odpovídá stáří automobilu

Výměnné díly mají oproti dílům novým u většiny položek až o 50 procent nižší cenu, a to proto, že starý díl je zpětně vykoupen. Protože nákladné díly, jako např. agregáty, jsou opětovně použity, značně se snižují výrobní náklady, což je pro Vás velmi výhodné.

 

Vysoká kvalita, vysoká bezpečnost

Originální výměnné díly Volkswagen jsou průmyslově repasovány a testovány u výrobce s ohledem na jejich kvalitu, rozměrovou přesnost a funkční způsobilost. Repasované díly tak jsou z technického pohledu stejně kvalitní a identické s originálními díly instalovanými v automobilu. Je tak zaručena kvalita, bezpečnost a dlouhá životnost.

 

Stejná záruka jako u nových dílů

Repasované agregáty a díly jsou stejně dobré jako díly nové. Na základě vysokých nároků na kvalitu u každého originálního výměnného dílu Volkswagen, můžeme poskytnout stejnou záruku, jakou poskytujeme u dílů nových. A to samé platí i u práce opravy.

 

Zachování hodnoty zvyšuje cenu při následném prodeji

Originální výměnné díly Volkswagen jsou z technického hlediska stejně kvalitní. Prodlužují nejenom životnost vozidla, ale zvyšují také jeho cenu při následném prodeji. Technická úroveň opraveného vozu se může po opravě s použitím originálních výměnných dílů Volkswagen dokonce zvýšit, protože při procesu repase se využívají technologické inovace ze sériové produkce.

 

Dostupnost

Aby mohla být vždy zajištěna spolehlivá dodávka náhradních dílů i pro Váš starší model, držíme přibližně 13 000 výměnných dílů skladem. Originální díly Volkswagen® a originální výměnné díly Volkswagen zajišťují mobilitu až 15 let po ukončení sériové výroby.

 

Přínos pro životní prostředí

Náš program výměnných dílů představuje současně také aktivní ochranu životního prostředí. Doposud tak byly recyklovány miliony tun cenných surovin a ušetřilo se enormní množství energie a emisí. Například z oceli, která byla ušetřena při repasi 7,7 milionů motorů (cca 350 000 tun), by se dalo postavit 50 Eiffelových věží nebo by se z ní dalo postavit 162 mostů Golden Gate.

 

Technologie

Pro kvalitu platí stejné standardy, jako při výrobě nových dílů v sériové produkci. Díky orientaci na nové díly jsou rychle využívány technologické změny z výzkumu a vývoje. Naši zákazníci proto získají výměnné díly, při jejichž výrobě jsou použity nejnovější technologie. Repasované produkty proto mají stejnou kvalitu jako díly nové a splňují stejné nároky pro poskytnutí záruky. To vše při úspoře, která představuje až 50 procent ceny.

Díly Volkswagen Classic Od Brouka až po Colorado: S našimi díly Volkswagen Classic zůstane Váš veterán Volkswagen originálem.

Hledáte náhradní díly na Vašeho veterána?

Potom se obraťte na Váš servis Volkswagen: Od plechových dílů až po hlavu válců - v servisu si můžete objednat více než 60 000 položek, které si následně můžete vyzvednout. Těšíme se na Vaši návštěvu, při které Vám ochotně poradíme.

 

Přehled autorizovaných prodejců a servisů

Nezáleží na tom, jaký díl pro který automobil z naší bohaté modelové palety právě potřebujete. Originální díly Volkswagen jsou vždy dodány nejrychlejším způsobem tam, kde jsou potřeba. Zajistí to náš kompletní sortiment a naše záruka dodání na díly připravené k montáži, které jsou k dispozici ještě přibližně 15 let po ukončení sériové výroby modelu 24 hodin denně. Naše hustá síť servisů zaručuje, že ve Vaší blízkosti vždy najdete kompetentní smluvní servis.