Když chcete, můžete ho užívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" je vybavené barevným dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5"), jehož prostřednictvím ho můžete jednoduše ovládat podobně jako Váš chytrý mobilní telefon. "Composition Colour" toho však dokáže mnohem více - je vybavené slotem na SD kartu a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Součástí rádia jsou čtyři vysoce kvalitní reproduktory vpředu. Vše je součástí sériové výbavy pro Polo v základní výbavě i v linii Comfortline.

Všechny infotainment systémy ve voze Polo jsou lehce natočeny k řidiči a inteligentním způsobem zkomponovány do palubní desky. Výdechy ventilace jsou nyní umístěny pod širokým displejem, který je umístěn v horní části palubní desky. Je tak zajištěna lepší ergonomie i viditelnost.

Když chcete, můžete ho užívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Media"

Jestliže chcete větší displej, CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA a šesti reproduktory, je pro Vás tou správnou volbou rádio "Composition Media", které se pro linii Highline dodává sériově. Je vybavené barevným dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 20,3 cm (8"). Zahrnuje všechny funkce rádia "Composition Colour", stejně jako USB port a protokol bluetooth, který umožňuje připojení většiny mobilních telefonů.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím