Chcete se odlišovat od ostatních?

Černá barva s perleťovým efektem "Deep", bílá metalíza "Silver" a červená "Flash": U modelu Polo beats máte na výběr tři barvy. Nápadné dekorační polepové fólie¹ mu pak dodávají exkluzivitu a jejich barevnost se odvíjí od zvolené barvy laku. Například pro bílou metalízu "Silver" mají fólie, které se lepí na kapotu motoru a střechu, jeden široký matný transparentní pruh, který je doplněný červenou linkou. Také barva vnějších zpětných zrcátek je v kontrastu s barvou laku vozu. Pro červenou "Flash" a bílou metalízu "Silver" jsou kryty vnějších zpětných zrcátek vyvedeny v černé barvě s perleťovým efektem "Deep".

16" kola z lehké slitiny "Torsby" jsou vždy dokonalým detailem vozu. Zaujmou barevnou hrou černých a leštěných stříbrných ploch. Při pohledu z boku pak pozornost přitáhne ještě jeden prvek, kterým je logo "beats", jež je umístěné na B-sloupcích karoserie a dokonale završuje stylový vzhled.


¹ Dekorační fólie mohou po jednom až třech letech - v případě, že jsou vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření, nebo již po jednom roce - v místech s horkým klimatem, vykazovat známky opotřebení a stárnutí. Po dlouhodobé aplikaci fólie může po jejím odstranění vzniknout rozdíl v barevném odstínu laku mezi místy, která byla zakryta fólií, a ostatními plochami karoserie.
 

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím