Komfort sezení

Sedadla, která Vás podrží.

Károvaný vzor sedadel je etalonem stylu již od prvního modelu Golf GTI, který je od té doby nepostradatelným detailem. Ve voze Polo GTI (spotřeba paliva (l/100 km): město - 7,7; mimo město - 4,9; kombinovaný provoz - 5,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz - 134; energetická třída: C¹) získal tento vzor moderní interpretaci, aniž by byla porušena tradice. Sportovní sedadla jsou nejenom opticky atraktivním detailem, ale zajišťují i dobré držení těla. To ocení i spolujezdkyně nebo spolujezdec, při poněkud sportovnějším průjezdu zatáčkou. Velmi příjemným prvkem je také sériová bederní opěrka. Jak její název napovídá, poskytuje oporu páteři a udržuje Vaše tělo v pozici, která dělá dobře Vašim zádům.

Rozhodnete-li se pro potahy sedadel z mikrofleece "ArtVelours", vyjádříte tím svůj vztah k módnímu trendu. Pohodlné sedadlo pak projeví nejenom sportovní eleganci, ale snese i přísnější nároky. Mikrofleece "ArtVelours", který je použitý na středních plochách sedadla, připomíná samet a je mimořádně komfortní. Navíc se velmi snadno udržuje v čistotě. Vnitřní plochy zvýšených boků sedadla jsou pak čalouněny černou látkou s hexagonální strukturou, boční plochy a hlavová opěrka jsou čalouněny umělou kůží.

 

 

1. Uvedené hodnoty jsou získávány předepsaným způsobem měření. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel. Spotřeba paliva/spotřeba energie a emise CO₂ konkrétního vozidla závisí nejen na hospodárném využití paliva/energie uložené v baterii, ale jsou ovlivněny také způsobem jízdy a dalšími netechnickými faktory (např. okolními podmínkami).

Dodatečná výbava a příslušenství (nástavby, pneumatiky atd.) mohou mít za následek změnu jízdních parametrů, např. hmotnosti, valivého odporu či aerodynamických vlastností, a mohou tak kromě počasí a podmínek v dopravě ovlivnit spotřebu paliva i jízdní výkony. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ platí v určitém intervalu a mohou se lišit v závislosti na zvoleném formátu pneumatik a použití prvků výbavy na přání.

Podle pokynů směrnice ES 1999/94, v platném znění, je návod na měření spotřeby paliva, emisí CO₂ a energetické spotřeby, který obsahuje údaje pro všechny nové modely osobních automobilů, zdarma k dostání na všech prodejních místech v rámci celé Evropské unie.

Energetické třídy hodnotí vozidla podle produkovaných emisí CO₂ při zohlednění jejich provozní hmotnosti. Automobily, které dosahují průměrných hodnot, jsou zařazeny do třídy D. Vozidla, jež dosahují lepších hodnot, než je aktuální průměr, jsou klasifikována do třídy A+, A, B nebo C, a ta, jejichž hodnoty jsou vyšší než současný průměr, jsou zařazena do třídy E, F nebo G.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím