Polo Allstar Speciální edice Allstar pro model Polo.

Polo ALLSTAR

Stálice našeho hvězdného nebe

Již 40 let nám model Polo dokazuje, že si zaslouží své místo na výsluní. Abyste si mohli tento vůz užít na plno, můžete si jej nyní pořídit ve speciální edici ALLSTAR, která podtrhne jeho atraktivitu například 15" koly "Linas" z lehké slitiny nebo tónovanými bočními a zadním sklem.

 

Galerie

Infotainment

Audio systém

Pro ještě příjemnější jízdní zážitek

Audio systém "Composition Colour" s 5" barevným dotykovým displejem, slotem na SD paměťovou kartu, rozhraním AUX-IN, šesti reproduktory a výkonem 4 x 20 wattů Vám zaručí příjemnou cestu za doprovodu Vaší oblíbené hudby.

Mlhové světlomety

Zajistí Vám dobrý výhled i za snížené viditelnosti

S mlhovými světlomety, jejichž součástí jsou integrovaná odbočovací světla, bude Vaše jízda bezpečnější a příjemnější i za zhoršených jízdních podmínek. Protože nám jde nejen o funkci, ale i o vzhled, jsou tyto světlomety integrované v mřížce sání vzduchu opatřeny dekorativním chromovaným lemem.

 

Sériová výbava

Protože na detailech záleží

Dokonalý celek získáme pouze harmonickým sladěním jeho jednotlivých částí. Zářným příkladem je náš paket "ALLSTAR Plus", jehož součástí jsou 16" kola "Salvador" z lehké slitiny, LED světlomety, koncová světla s tmavými kryty, Lane Assist & Dynamic Light Assist, LED zadní světla, paket Světla a výhled.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více informací o používání cookies
Souhlasím