Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Passat Alltrack Suverénní v každém terénu.

Odměna za práci přesčas pro pokročilé.

Ať před tím, než jdete do práce, po práci nebo o víkendu - ten, kdo intenzivně pracuje si zaslouží oddechový čas. Passat Alltrack Vám díky nabídce svých výkonných motorů pomůže zrealizovat Vaše plány na odpočinek, a to kdykoli, ale hlavně kdekoli. V neposlední řadě k tomu přispívá také pohon všech kol 4MOTION, který v případě potřeby rozděluje výkon motoru rovnoměrně na všechna kola a zajistí Vám pohodlnou a rychlou jízdu i v náročném terénu.

Cestu si najde vždy. Dokonce i v náročném terénu.

Passat Alltrack charakterizuje světlá výška, která je zvýšená o 27,5 mm, a speciální úprava podvozku. Díky dokonale přizpůsobenému nárazníku s ochranným krytem spodku vozu zvládne i extrémní nájezdový a vrcholový úhel. Rozšířené boční prahy v antracitové barvě pak zvyšují odolnost karoserie a dodávají vozu další optické akcenty. Prvkem, který na sebe přitahuje pohledy okolí, jsou také plakety "Alltrack" na zádi a bocích vozu, stejně jako zadní světla tvořená LED diodami, která dále umocňují typický charakter vozu Passat Alltrack.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Passat Alltrack z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Passat Alltrack z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Passat Alltrack si sami určíte, co budete poslouchat. Zprostředkuje Vám to rádio "Composition Media" - s osmi reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat také jeden ze dvou navigačních systémů, které splní téměř každé multimediální přání. Je velmi příjemné, když si svůj doprovod můžete určit podle Vašeho vkusu.

Car-Net Guide & Inform

Nejezděte už bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Můžete mít například neustálý přehled o aktuální situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete věřit svým uším.

Nádherný zvuk audiosystému "DYNAUDIO Confidence", který je součástí výbavy na přání, přivede Vaše spolucestující k němému úžasu. Díky dvanácti vzájemně perfektně sladěným reproduktorům si zvuk v dokonalé high-end kvalitě můžete užívat v celém interiéru.

Telefonní rozhraní

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonním rozhraním "Comfort" a "Premium", která jsou součástí výbavy na přání, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Asistenční systémy

Volba jízdního profilu

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovně? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která je součástí sériové výbavy, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu a také charakteru vozovky a situaci v dopravě.

Systém monitorování okolí vozu "Area View"

Pomocí čtyř kamer zjistíte, co se děje okolo Vašeho vozu.

Nebylo by krásné, abyste v nepřehledných situacích, jako např. při vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města nebo při couvání v náročném terénu, měli přehled nad vším, co se děje okolo Vašeho automobilu? Díky čtyřem kamerám systému monitorování okolí vozu "Area View", který je součástí výbavy na přání, se toto přání stává realitou.

Zpětná kamera

Oči vzadu prostě nemáte.

Zpětná kamera, která je součástí výbavy na přání, Vám umožňuje rozpoznat překážky, které se nacházejí za vozem. Obraz z kamery integrované na zádi vozu je přenášen na displej infotainment systému. Parkování je tak daleko snazší, protože můžete lépe rozpoznat překážky za vozem.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Couvání s přívěsem se změní na oblíbenou zábavu.

Váš automobil za Vás může převzít ovládání volantu dokonce i při couvání s přívěsem. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás zbaví stresu při manévrování s přívěsem.

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a systému kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Efektivita

XDS+

Mějte vše stále pod kontrolou.

Na zlepšenou trakci a řízení se můžete spolehnout i při sportovním průjezdu zatáčkami. Zlepšuje se tím nejenom bezpečnost, ale také radost z jízdy.

 

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové motory TSI jsou optimalizované na efektivitu a splňují emisní normu Euro 6.

Adaptivní regulace podvozku DCC

Váš podvozek zvolí v každé jízdní situaci to správné nastavení.

Adaptivní regulace podvozku DCC, která se dodává na přání, se přizpůsobí Vašim preferencím bez ohledu na to, zda chcete cestovat sportovním, komfortním nebo normálním způsobem. Systém přitom zajistí vždy odpovídající komfort.

Systém „Start-Stop“ a využívání energie uvolněné při brzdění

Při brzdění získáváte energii. 

Motor, který běží v situaci, kdy automobil stojí před semaforem na červenou, zbytečně spotřebovává energii. Z toho důvodu systém "Start Stop" vypne motor v okamžiku, kdy sundáte nohu z pedálu spojky. Při brzdění je pak uvolněná energie měněna na energii elektrickou, která je ukládána do baterie.

Komfort

Personalizace

Vaše auto si Vás pamatuje.

Jak by se Vám líbil automobil, který si pamatuje, ce se Vám líbí? Personalizace, která je u vozu Passat Alltrack součástí sériové výbavy, ukládá Vaše nastavení sedadla, Vaši preferovanou teplotu a mnoho dalšího.

Sedadla

Přizpůsobte je Vašim zádům.

Atraktivní design může být také velmi pohodlný: Vynikající sedadla vozu Passat Alltrack umožňují nejenom zdravé držení zad, ale také harmonicky ladí s vysoce kvalitním interiérem.

Head-up-Display

Zajistí dokonalý přehled.

Transparentní Head-up-Display, který je součástí výbavy na přání, zobrazuje důležité informace, jako např. dopravní značky nebo pokyny navigačního systému bezprostředně v zorném poli řidiče - přímo před čelním sklem.

Hmotnost přívěsu/velikost zavazadlového prostoru

Když toho potřebujete odvézt o trochu více.

A je sbaleno. Passat Alltrack je vhodný pro všechny aktivity, při kterých potřebujete silného partnera. Zaujme svým velkým zavazadlovým prostorem a velkou silou.

Na obrázku je sada pro upevnění nákladu, která je součástí nabídky Originálního příslušenství Volkswagen®.

Další postup