Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Nový Passat GTE Variant Poslední vozy skladem! Pro více informací kontaktujte prodejce.

Zaujme nejenom svým vzhledem.

Passat GTE Variant klade vysoké nároky na sebe sama - a důsledně je naplňuje. Představuje kombinaci automobilu, který na čistě elektrický pohon dokáže s nulovými emisemi ujet až 50 kilometrů, a automobilu pro jízdu na dlouhé vzdálenosti, který v hybridním módu ujede na jedno naplnění nádrže až 1000 km. A ten, kdo má rád o trochu sportovnější jízdu, může po stisku speciálního tlačítka GTE získat další výkon a zažít pocity vzrušení. Zkombinujte tedy to nejlepší z obou světů - nezprostředkovaně a bez kompromisů.

Jeden z našich cílů: nová cesta.

Jasným důkazem toho, že Passat GTE Variant patří do rodiny elektromobilů a modelů Plug-in Hybrid se značkou Volkswagen, je modrá ozdobná linie, která probíhá napříč chromovanou mřížkou chladiče a pokračuje až do lemu světlometů.

Výrazný je také další společný znak automobilů budoucnosti, kterým jsou LED světla pro denní svícení ve tvaru písmene "C", jež jsou společně s markantními příčnými vzpěrami integrovaná v nárazníku. Jednoznačná světelná signatura, která je doplněná sériovými statickými světlomety je dalším detailem, který přispívá k působivému projevu vozu Passat GTE Variant. Loga "GTE" na modrém pozadí na bocích vpředu jsou pak jednoznačnou indicií, která prozrazuje, že tento vůz využívá efektivní technologii pohonu.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Passat GTE Variant z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Passat GTE Variant z různých úhlů pohledu.

Efektivita

Motory

Efektivní kooperace.

Při jízdě ve městě využíváte pouze elektromotor, při předjíždění na silnici použijete motory oba a při cestování na dlouhé vzdálenosti zvyšuje motor TSI dojezdovou vzdálenost. Hybridní pohon kombinuje přeplňovaný benzinový motor s elektromotorem, který plynule zvyšuje své otáčky. Oba přitom spojuje dynamika a hospodárnost.

Mód GTE

Agilita, kterou můžete vnímat.

Řízení obou motorů přebírá řídicí jednotka pohonu, která zajišťuje dokonalé sladění všech systémů. Avšak i Vy sami máte prostřednictvím stisku tlačítka možnost přepnout na čistě elektrický pohon nebo po stisku tlačítka GTE aktivovat souběžnou činnost obou motorů a spojit tak jejich sílu.

Dvouspojková převodovka DSG

Změna převodového stupně je téměř nepostřehnutelná.

Krásný pozdrav od převodovky: Skákavé rozjezdy a řazení "přes zuby" už nejsou ve voze Passat GTE Variant možné, protože změna převodového stupně proběhne u šestistupňové dvouspojkové převodovky DSG bez přerušení přenosu hnací síly ve zlomcích sekundy.

Mód „E“

Lokální jízda bez emisí na stisk tlačítka.

Passat GTE Variant startuje automaticky s čistě elektrickým pohonem - v "E-Mode", který je jedním z módů hybridního pohonu. Podmínkou je, že jeho baterie je dostatečně nabitá a vnější teplota není příliš nízká. Výkonná lithium-ion vysokonapěťová baterie poskytuje pro Váš automobil dostatek energie a umožňuje dojezd na čistě elektrický pohon do vzdálenosti přibližně 50 km.

Řízení procesu nabíjení baterie

Na jedno nabití baterie dojedete dále, než si myslíte.

Proč tankovat benzin, když je elektřina výhodnější? Model Plug-In Hybrid Vám dává možnost nabíjet baterii elektromotoru z externího zdroje elektrické energie. Energie uložená v lithium-ion baterii umožňuje dojezd na čistě elektrický pohon až do vzdálenosti 50 kilometrů.

Car-Net eRemote

Analogická radost z jízdy. Digitální kotrola.

Pro případ, že by Passat GTE Variant nebyl již sám o sobě dostatečně inovativní, připravil Volkswagen ještě jeden sofistikovaný technický prvek - aplikaci pro chytré mobilní telefony "Car-Net e-Remote", která dokáže na dálku ovládat mnoho funkcí automobilu. To s sebou přináší nejen výjimečnou dávku komfortu, ale umožňuje Vám odstartovat s maximální hodnotou dojezdové vzdálenosti v klimatizovaném voze a optimalizovat tak spotřebu energie.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Passat GTE Variant si sami určíte, co budete poslouchat. Součástí sériové výbavy je rádio "Composition Media" - s osmi reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Váš chytrý mobilní telefon Vám v mnoha případech ulehčí stres všedních dnů. A díky rozhraní App-Connect jej můžete využívat dokonce i v době, kdy sedíte za volantem. Aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect kompatibilní, můžete pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje systému infotainment. Vaše pozornost přitom nebude odváděna od dění na vozovce.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete věřit svým uším.

Nádherný zvuk audiosystému "DYNAUDIO Confidence", který je součástí výbavy na přání, přivede Vaše spolucestující k němému úžasu. Díky dvanácti vzájemně perfektně sladěným reproduktorům si zvuk v dokonalé high-end kvalitě můžete užívat v celém interiéru.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a systému kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně. ACC včetně systému kontroly okolí vozu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City je součástí sériové výbavy.

Systém monitorování okolí vozu "Area View"

Pomocí čtyř kamer zjistíte, co se kolem Vás děje.

Nebylo by krásné, abyste při vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města měli přehled nad vším, co se děje okolo Vašeho automobilu? Díky čtyřem kamerám systému monitorování okolí vozu "Area View", který je součástí výbavy na přání, se toto přání stává realitou.

Emergency Assist

Zastaví Váš automobil v případě, že to nemůžete udělat sami.

V případě náhlého zdravotního selhání řidiče varuje systém "Emergency Assist" cestující i ostatní účastníky silničního provozu a kontrolovaným způsobem vůz Passat GTE Variant zastaví.

Asistent pro jízdu v koloně

Popojíždění ve váznoucí dopravě zvládnete komfortním způsobem.

Inovativní asistent pro jízdu v koloně, který je součástí výbavy na přání, pomáhá řidiči ve váznoucí dopravě a eliminuje tak riziko nehod z nedobrzdění.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Couvání s přívěsem se změní na oblíbenou zábavu.

Při couvání s přívěsem za Vás může Váš automobil převzít ovládání volantu. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás zbaví stresu při manévrování s přívěsem.

Komfort

Head-up-Display

Zajistí dokonalý přehled.

Transparentní Head-up-Display, který je součástí výbavy na přání, zobrazuje důležité informace, jako např. dopravní značky nebo pokyny navigačního systému bezprostředně v zorném poli řidiče - přímo před čelním sklem.

Active Info Display

Zobrazuje přesně ty informace, které chcete vidět.

Inovativní digitální panel kombinovaného přístroje "Active Info Display" umožňuje díky různým profilům přehledné zobrazení informací, které jsou přesně přizpůsobené aktuálním potřebám a jež lze kdykoli vyvolat.

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima.

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být poměrně složité zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky třízónové klimatizaci "Pure Air Climatronic", která je součástí sériové výbavy, patří diskuse o nastavení teploty minulosti.

Sedadla ergoComfort

Když Vám Vaše záda leží na srdci. 

Sedadla ergoComfort, která mohou být na přání vybavena masážní funkcí, zajistí vysoký komfort sezení. K jejich výbavě patří rovněž vyhřívání. Na místě řidiče si sedadlo můžete pohodlně přizpůsobit své postavě a zajistit tak úlevu svým zádům.

Další postup