Individuální, jako Váš osobní vkus

Líbí se Vám, když Vaše auto má mnoho individuálních detailů a vystihuje tak Váš osobní vkus? Pak budete absolutně nadšeni ze sériové výbavy interiéru modelu T-Cross a možností jejího individuálního přizpůsobení. Dekory můžete vybrat podle Vašeho přání ze třech paketů v různých designech. Zvolte si svého favorita, který díky odlišnému barevnému ladění středních ploch sedadel a jejich zvýšených boků, dekorů a krytů na středové konzole dodá interiéru Vašeho vozu T-Cross ještě více individuality a výrazu.

Kromě rozsáhlých možností individualizace poskytuje T-Cross také vysokou úroveň komfortu. Linie výbavy Life je vybavena pohodlnými a vysoce kvalitními sedadly. Linie T-Cross Style je pak na předních místech vybavena sportovně-komfortními sedadly.

Nepřímé osvětlení "Ambiente", které se dodává sériově pro linii Style a na přání pro T-Cross Life, zajistí v interiéru útulnou atmosféru. Světelné akcenty uvnitř Vašeho vozu T-Cross jsou velmi příjemné zejména při nočních jízdách i při cestování na dlouhé vzdálenosti a vytvářejí velmi stylové prostředí.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít