Volkswagen Polo: Rádia a navigační systémy

 

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a jeden navigační systém - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o počtu reproduktorů, velikosti a typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio Composition Colour (sériově pro Comfortline) se ovládá prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 12,7 cm a podporuje příjem v pásmech FM. K jeho další výbavě patří slot na SD kartu, CD přehrávač, šest reproduktorů a multimediální rozhraní AUX-IN, jehož prostřednictvím můžete k rádiu připojit externí zdroje hudby.

Rádio "Composition Media" (sériově pro Highline), které je součástí výbavy na přání pro všechny linie, je vybaveno šesti reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia "Composition Colour", navíc je vybavené protokolem bluetooth, jehož prostřednictvím je možné k rádiu připojit mobilní telefon. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 16,5 cm.

Volitelný navigační systém "Discover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm. K jeho další výbavě patří šest reproduktorů, příjem signálu v pásmech FM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, jeden slot na SD karty, rozhraní AUX-IN a USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth.

 

Zde si můžete stáhnout soubory a aktualizace pro rádia a navigační systémy Volkswagen

 

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím