Nové Polo. Předprodej zahájen.

Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása. Nové Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Výbava & design Nové Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Díky svým čistým tvarům a elegantně vedeným liniím je ztělesněním dokonalé harmonie designu a účelnosti. Zaujme svými komfortními, bezpečnostními a moderními funkcemi. Polo v každém probouzí touhu nastoupit do něj a jet.

Exteriér
Interiér
Světla
Kola

Ukažte své sebevědomí.

Nové Polo je výrazné a sportovní. Přední partie působí díky dlouhé kapotě motoru dynamičtějším dojmem a horizontálně vedené linie ji opticky rozšiřují. Jeho sportovní vzhled, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou zárukou jedinečné radosti z jízdy.

Více prostoru pro Váš komfort.

K zajímavým prvkům interiéru vozu Polo patří osvětlení "Ambiente" (sériová výbava pro Highline), sedadla s volitelnými bederními opěrkami a nové dekory. Nové Polo má také větší rozměry, což znamená více místa nad hlavou i pro nohy řidiče, spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech.

Jste připraveni na velkou záři?

Světlo, které Vás potěší. Nové Polo je sériově vybavené LED světly pro denní svícení a halogenovými světlomety, které mu dodávají jedinečný vzhled. Na přání můžete sportovní projev Vašeho vozu Polo ještě více umocnit, rozhodnete-li se pro LED světlomety a LED zadní světla.

Nádhera připravená pro Vás: nabídka kol pro Polo.

Se kterými koly bude Vaše Polo vypadat nejlépe, záleží pouze na Vašem názoru. Proto Vám nabízíme atraktivní nabídku ocelových kol i kol z lehké slitiny, díky nimž bude Vaše Polo obrazem Vašeho osobního vkusu.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Polo z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Polo z různých úhlů pohledu.

Infotainment Ať už musíte v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete se pomocí navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo jen chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu: Polo Vám poskytuje spoustu možností, jak pohodlným a jednoduchým způsobem využívat moderní technologie.

Rádio
Navigační systém
Telefonování
Car-Net

Když chcete, můžete ho užívat i pro poslech rádia.

Posloucháte rádi v průběhu jízdy automobilem rádio, přitom však chcete mít k dispozici nejaktuálnější informace a nechcete se přitom vzdát prvotřídního komfortu? V takovém případě Vám udělá radost nabídka rádií.

Vždy jeďte pouze po té nejvýhodnější trase.

Navigaci doplněnou systémem Car-Net "Guide & Inform Basic" se vyplatí zapnout i na cestách, které dokonale znáte. Tato služba využívá nejaktuálnější data z internetu a může Vás tak včas varovat před dopravní zácpou a najít objízdnou trasu. Pomocí služby Vyhledávání zvláštních cílů online pak můžete najít novou kavárnu nebo restauraci.

Usnadní Vám komunikaci.

Vypovídejte se. Držte přitom ale prosím volant oběma rukama. Nové Polo Vám k tomu na přání nabízí telefonní rozhraní "Comfort".

Můžete se spojit se vším, co je pro Vás důležité.

Díky svému chytrému mobilnímu telefonu jste téměř vždy online. Proč by to nemělo platit také ve Vašem automobilu? Systém Car-Net připojuje Polo na datovou dálnici - a Vám přináší spoustu výhod. Jízdu v autě si bez bohaté nabídky informačních služeb brzdy nebudete umět představit.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy Vašeho vozu Polo přispívají k většímu komfortu a pomáhají Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje přináší dobrý pocit.

Pro zajištění bezpečnosti je potřeba spousta pomocníků.

Bezpečnost

V silničním provozu občas nastane nepředvídatelná situace. V takové případě Vám nové Polo pomůže.

Při jízdě

Nehádejte se prosím, kdo bude řídit.

Jízda s novým vozem Polo Vám přinese spoustu zábavy. K tomu přispívají také praktické asistenční systémy, které Vám spoustu věcí zjednoduší a zajistí větší komfort. Při cestování na dlouhé vzdálenosti si např. můžete dopřát trochu uvolnění nebo si při řízení můžete nechat pomoci.

Při parkování

Jízda přináší zábavu. Parkování nyní také.

Parkování se může proměnit na zkoušku trpělivosti. Je proto dobře, že v novém voze Polo můžete mít na přání parkovací asistenční systémy, díky nimž je parkování velmi snadnou záležitostí.

Komfort Budete okouzleni tím, jak je jízda v novém voze Polo příjemná. Díky komfortní výbavě budete sedět pohodlně i při cestování na dlouhé vzdálenosti a navíc si přitom budete šetřit i Vaše záda. Pohodové klima Vám pak zajistí volitelná klimatizace "Climatronic" (sériová výbava pro Highline) s individuálním nastavením.

Vyvolejte si informace, které právě potřebujete.

Active Info Display

Analogové přístroje patří minulosti. Klasické kruhové přístroje mohou být na přání nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní moderní kombinovaný přístroj "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jen aktuální rychlost a stav paliva v nádrži.

Komfort sedadel
Klimatizace "Climatronic"
Panoramatické střešní okno
Keyless Access

K tomu, abyste si užili pohodlí, stačí, když zůstanete sedět.

Ať budete cestovat do vzdálené destinace nebo pojedete pouze na krátkou vzdálenost, sezení na sedadlech Vašeho nového vozu Polo bude vždy příjemné. Ergonomická sedadla, která jsou součástí sériové výbavy, šetří v průběhu jízdy Vaše záda a jsou tak pohodlná, že téměř zapomenete, že cestujete v autě.

Nastavte si při cestování klima, podle svých preferencí.

Moc horko, příliš zima nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být někdy docela těžký úkol. Zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky volitelné dvouzónové klimatizaci (sériová výbava pro Highline) se diskuse ohledně nastavení teploty stanou ve Vašem voze Polo minulostí.

Slunce, vítr a další: Střešní okno otevírá spoustu možností.

Užívejte si krásné výhledy: Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno umožňuje volný výhled na nebe; do interiéru Vašeho vozu Polo pak proudí čerstvý vzduch a sluneční paprsky.

Dveře Vašeho vozu otevřete magickým gestem.

Prostě si nastupte, aniž byste museli vzít klíček od vozu do ruky. Díky volitelnému zamykacímu a startovacímu systému bez použití klíčku "Keyless Access" postačí, když klíček máte u sebe. Motor ostatně nastartujete také bez použití klíče - jednoduše pomocí startovacího tlačítka.

Technologie Moderní technologie, které jsou použité u motorů určených pro nové Polo, zajišťují hospodárnost, velký krouticí moment i vysoký výkon. Jsou přesně tím, co potřebujete, když rádi cestujete a současně chcete, aby spotřeba paliva byla na nízké úrovni.

Volba jízdního profilu

Nové Polo se přizpůsobí Vašemu stylu jízdy.

Preferujete ekonomický či sportovní styl jízdy? Nebo snad kladete větší důraz na komfort? Díky volbě jízdního profilu, která je součástí výbavy na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti automobilu Vašemu jízdnímu stylu a také podmínkám na silnici a situaci v dopravě.

Systém Start-Stop

Při brzdění získáváte energii.

Motor, který běží při stání před semaforem, zbytečně spotřebovává palivo. Systém "Start-Stop" proto v takové situaci vypne motor, jakmile sundáte nohu z pedálu spojky. Při brzdění se uvolněná energie přemění na energii elektrickou, která se ukládá do baterie.

Individualizace Vyberte si design z několika nabízených paketů a vytvořte si Vaše Polo podle svého individuálního vkusu. Prostřednictvím malých detailů mu dodáte jedinečný charakter a vytvoříte z něj Vašeho stylového průvodce.

Paket "Style"

Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Volitelný paket "Style" posouvá kvalitu vnitřní výbavy Vašeho vozu Polo na vyšší úroveň. Kromě komfortních sportovních sedadel a tmavého čalounění stropu zahrnuje vysoce kvalitní detaily, jako jsou lakované a leštěné dekory, aplikace z umělé kůže nebo šedé ozdobné švy na sedadlech, a dodává tak interiéru vozu okouzlující stylový vzhled.

Paket "Dekor"

Vyberte si jedinečný vzhled interiéru.

Díky paketu "Dekor" může projevit Vaše individuální vnímání stylu. Podle přání si můžete vybrat z několika různých barevných provedení. Přístrojová deska i další výrazné designové prvky pak svou barvou přinesou do interiéru vozu svěží akcenty.

Nové Polo Beats

Sound: check. Auf jeder guten Party kümmert sich jemand um den perfekten Sound. Auf der Straße übernimmt das der neue Polo beats. Mit seinem kraftvollen „beats“-Soundsystem mit 300 Watt Leistung genießen Sie überall ein überragendes Klangerlebnis. Und das können Sie nicht nur hören, sondern auch sehen. Denn mit seinem unverwechselbaren „beats“-Branding heißt es auch in Sachen Optik: check.

Nové Polo GTI

Nové Polo GTI se naproti tomu vyznačuje svými charakteristickými znaky: Mřížkou chladiče s hexagonální strukturou, červenými ozdobnými liniemi, červeně lakovanými brzdovými třmeny, dvojitou koncovkou výfuku, předním spoilerem, zadním střešním spoilerem a nápisy "GTI". V interiéru pak charakter modelu GTI pokračuje sportovním volantem s ozdobnými červenými švy a řadicí pákou, která je pro GTI typická. Nové Polo GTI je díky svému sportovnímu charakteru i vynikající výbavě ztělesněním podstaty modelu GTI.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím