Nové Polo CNG.

 2. Spotřeba paliva - stlačený zemní plyn (CNG) (kg/100 km): město - od 4,1 do 4,4; mimo město - od 2,6 do 2,7; kombinovaný provoz - od 3,1 do 3,2; emise CO₂ - stlačený zemní plyn (CNG) (g/km): kombinovaný provoz - od 85 do 87. Spotřeba paliva - benzin (l/100 km): město - 6,2; mimo město - od 4,0 do 4,1; kombinovaný provoz - od 4,8 do 4,9; emise CO₂ - benzin (g/km): kombinovaný provoz - od 110 do 112; energetická třída: A+.

 Skutečný magnet pro oči  

 Alternativní řešení existuje: Polo CNG je mimořádně efektivní a hospodárné, protože při provozu využívá zemní plyn, který má vysokou hustotu energie (množství energie v jednotce objemu).

 

Jezděte na zemní plyn.  

 Při provozu na stlačený zemní plyn má Vaše Polo CNG (spotřeba paliva - stlačený zemní plyn (CNG) (kg/100 km): město - od 4,1 do 4,4; mimo město - od 2,6 do 2,7; kombinovaný provoz - od 3,1 do 3,2; emise CO₂ - stlačený zemní plyn (CNG) (g/km): kombinovaný provoz - od 85 do 87. Spotřeba paliva - benzin (l/100 km): město - 6,2; mimo město - od 4,0 do 4,1; kombinovaný provoz - od 4,8 do 4,9; emise CO₂ - benzin (g/km): kombinovaný provoz - od 110 do 112; energetická třída: A+.3) nižší spotřebu paliva, což má pozitivní vliv také na emise. A to je přesně to, co je potřeba, když rádi a hodně cestujete.

 

Motor, dojezdová vzdálenost a nádrž na stlačený zemní plyn

Žádné kompromisy, pokud jde o dojezdovou vzdálenost a nabídku místa.

 Pohon CNG využívá při provozu stlačený zemní plyn a představuje tak alternativu, která umožňuje dynamickou jízdu a současně je ohleduplná k životnímu prostředí. Nádrže na zemní plyn jsou ve voze umístěny s minimálními nároky na místo a neomezují tak ani variabilitu ani vnitřní, resp. zavazadlový prostor.

Výbava & Design Nové Polo CNG: je spolehlivé, bezpečné a sportovní. Díky svým čistým tvarům a elegantně vedeným liniím je ztělesněním dokonalé harmonie designu a funkčnosti. Zaujme svými komfortními vlastnostmi i bezpečnostními a moderními funkcemi. Polo CNG v každém probouzí touhu nastoupit do něj a vydat se na cestu.

Exteriér
Interiér
Světla
Exteriér

Projevte své sebevědomí.

Nové Polo je výrazné a sportovní. Přední partie působí díky dlouhé kapotě motoru dynamičtějším dojmem a horizontálně vedené linie ji opticky rozšiřují. Jeho sportovní vzhled, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou zárukou jedinečné radosti z jízdy.

Interiér

Více prostoru pro Váš komfort.

K zajímavým prvkům interiéru vozu Polo CNG patří osvětlení "Ambiente", sedadla s volitelnými bederními opěrkami a nové dekory. Polo CNG má také větší rozměry, což znamená více místa nad hlavou i pro nohy řidiče, spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech.

Světla

Jste připraveni na tak velkou záři?

Světlo, které Vás potěší. Polo CNG je sériově vybavené LED světly pro denní svícení a halogenovými světlomety, které mu dodávají jedinečný vzhled. Na přání můžete sportovní projev Vašeho vozu Polo CNG ještě více umocnit, rozhodnete-li se pro LED světlomety a LED zadní světla.

Infotainment Ať už musíte v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete se pomocí navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo jen chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu: Polo CNG Vám poskytuje spoustu možností, jak pohodlným a jednoduchým způsobem využívat moderní technologie.

Rádio
Navigační systém
Telefonní rozhraní
Car-Net
Rádio

Když chcete, můžete ho používat i pro poslech rádia.

Posloucháte při řízení rádi hudbu, ale nechcete se přitom vzdát prvotřídního komfortu ani rezignovat na možnost mít ty nejaktuálnější informace? Potom Vás nepochybně potěší obě nabízená rádia.

Navigační systém

Vždy jeďte pouze po té nejvýhodnější trase.

Přímá cesta nemusí být vždy ta nejlepší. Díky volitelnému navigačnímu systému "Discover Media" s připojením na služby Car-Net se můžete vyhnout dopravním zácpám a objevit nové cíle.

Telefonní rozhraní

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. Ve voze Polo CNG máte na přání k dispozici telefonní rozhraní "Comfort".

Car-Net

Můžete se spojit se vším, co je pro Vás důležité.

Díky svému chytrému mobilnímu telefonu jste téměř vždy online. Proč by to nemělo platit také ve Vašem automobilu? Systém Car-Net připojuje Polo CNG na datovou dálnici - a Vám přináší spoustu výhod. Jízdu v autě si bez bohaté nabídky informačních služeb brzdy nebudete umět představit.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy Vašeho vozu Polo CNG přispívají k většímu komfortu a pomáhají Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, přináší dobrý pocit.

Bezpečnost

Pro zajištění bezpečnosti je potřeba spousta pomocníků.

V silničním provozu občas nastane nepředvídatelná situace. V takové případě Vám Polo CNG pomůže.

Při jízdě

Nehádejte se prosím, kdo bude řídit.

Jízda s vozem Polo CNG Vám přinese spoustu zábavy. K tomu přispívají také praktické asistenční systémy, které Vám spoustu věcí zjednoduší a zajistí větší komfort. Při cestování na dlouhé vzdálenosti si např. můžete dopřát trochu uvolnění nebo si při řízení můžete nechat pomoci.

Při parkování

Jízda přináší zábavu. Parkování nyní také.

Parkování se může proměnit na zkoušku trpělivosti. Je proto dobře, že ve voze Polo CNG můžete mít na přání parkovací asistenční systémy, díky nimž je parkování velmi snadnou záležitostí.

Komfort Budete okouzleni tím, jak je jízda ve voze Polo CNG příjemná. Díky komfortní výbavě budete sedět pohodlně i při cestování na dlouhé vzdálenosti a navíc si přitom budete šetřit i Vaše záda. Pohodové klima Vám pak zajistí volitelná klimatizace „Climatronic“ (sériová výbava pro linii Highline) s individuálním nastavením.

Active Info Display7

Vyvolejte si informace, které právě potřebujete. 

Analogové přístroje patří minulosti. Klasické kruhové přístroje mohou být na přání nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní moderní kombinovaný přístroj "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jen aktuální rychlost a stav paliva v nádrži.

Komfort sedadel
Klimatizace „Climatronic“
Keyless Access
Komfort sedadel

K tomu, abyste si užili pohodlí, stačí, když zůstanete sedět.

Ať budete cestovat do vzdálené destinace nebo pojedete pouze na krátkou vzdálenost, sezení na sedadlech Vašeho vozu Polo CNG bude vždy příjemné. Ergonomická sedadla, která jsou součástí sériové výbavy, šetří v průběhu jízdy Vaše záda a jsou tak pohodlná, že téměř zapomenete, že cestujete v autě.

Klimatizace „Climatronic“

Nastavte si při cestování klima, podle svých preferencí.

Moc horko, příliš zima nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být někdy docela těžký úkol. Zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky volitelné dvouzónové klimatizaci "Climatronic" (sériová výbava pro Highline) se diskuse ohledně nastavení teploty stanou ve Vašem voze Polo CNG minulostí.

Keyless Access

Dveře Vašeho vozu otevřete magickým gestem.

Prostě si nastupte, aniž byste museli vzít klíček od vozu do ruky. Díky volitelnému zamykacímu a startovacímu systému bez použití klíčku "Keyless Access" postačí, když klíček máte u sebe. Motor ostatně nastartujete také bez použití klíče - jednoduše pomocí startovacího tlačítka.

Linie výbavy

Comfortline4, 5

 

  • 4 ocelová kola 5,5 J x 151, 2
  • Rádio "Composition Colour"
  • Multifunkční volant
  • Klimatizace
  • Multifunkční ukazatel "Plus"

4. Spotřeba paliva - stlačený zemní plyn (CNG) (kg/100 km): město - od 4,1 do 4,4; mimo město - od 2,6 do 2,7; kombinovaný provoz - od 3,1 do 3,2; emise CO₂ - stlačený zemní plyn (CNG) (g/km): kombinovaný provoz - od 85 do 87. Spotřeba paliva - benzin (l/100 km): město - 6,2; mimo město - od 4,0 do 4,1; kombinovaný provoz - od 4,8 do 4,9; emise CO₂ - benzin (g/km): kombinovaný provoz - od 110 do 112; energetická třída: A+. 

1. Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Další informace získáte u svého prodejce automobilů Volkswagen.

Highline4, 5 

  • 4 kola z lehké slitiny "Salou" 5,5 J x 15, lakovaná ve stříbrné barvě "Sterling"1, 2
  • ParkPilot - varování před překážkami před i za vozem
  • Multifunkční volant v kůži
  • Sportovně-komfortní sedadla vpředu
  • Osvětlení "Ambiente" (jednobarevné), v dekorech na dveřích a na palubní desce

4. Spotřeba paliva - stlačený zemní plyn (CNG) (kg/100 km): město - od 4,1 do 4,4; mimo město - od 2,6 do 2,7; kombinovaný provoz - od 3,1 do 3,2; emise CO₂ - stlačený zemní plyn (CNG) (g/km): kombinovaný provoz - od 85 do 87. Spotřeba paliva - benzin (l/100 km): město - 6,2; mimo město - od 4,0 do 4,1; kombinovaný provoz - od 4,8 do 4,9; emise CO₂ - benzin (g/km): kombinovaný provoz - od 110 do 112; energetická třída: A+.

 

2. Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Další informace získáte u svého prodejce automobilů Volkswagen.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím