Der neue Polo Beats

Zvuk s puncem kvality. Na každé dobré párty je někdo, kdo se stará o perfektní hudbu. Na silnici tuto úlohu přebírá nové Polo beats. Jeho audiosystém „beats“ s výkonem 300 wattů Vám vždy zprostředkuje vynikající zážitek z poslechu hudby, kterou můžete vnímat nejenom sluchem, ale také zrakem. Nezaměnitelná značka „beats“ má totiž i svou estetickou dimenzi, která současně představuje punc kvality.

Highlights

Máte rádi hudbu s basy?

Zvuk

Zesilte hlasitost a užijte si basové tóny, které se postarají o vibrace celého těla v rytmu hudby. Polo beats je vybavené audiosystémem, jenž vytvořili specialisté firmy Beats Electronics, která je po celém světě známá díky značce sluchátek "beats by Dr. Dre".

Chcete se odlišovat od ostatních?

Exteriér

S vozem Polo beats půjdete, resp. pojedete svou vlastní cestou. Díky aplikaci polepových fólií je tento model nezaměnitelný. Vnější zpětná zrcátka vytvářejí barevný kontrast s lakem vozu. A šestnáctipalcová kola z lehké slitiny "Torsby" mu dodávají sportovní charakter.

Nastupovat, jede se na párty!

Interiér

Dobrou náladu v interiéru modelu Polo beats zajistí kromě audiosystému také jeho design, který bude potěšením pro Vaše smysly i smysly Vašich spolucestujících - od opěrek hlavy až po koberce na podlaze.

Sezení na těchto sedadlech Vám budou všichni závidět.

Komfort sedadel

Posaďte se na sedadlo, na kterém by chtěly sedět i hudební hvězdy. Polo beats je na předních místech vybavené dvěma vysoce kvalitními sportovními sedadly, na jejichž opěradlech je umístěno reliéfní logo "beats".

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím