Menu
Zavřít
Cena od (vč. DPH)
458 900,-
Výkon motoru
115
k
Spotřeba paliva
5,5 - 5,8
l/100km

up!graduj výkon

Neděláte žádné kompromisy? Přesně tak, jako nový up! GTI. Je kompaktní, připojený k internetu a připravený zajistit Vám radost z jízdy. Jeho motor o objemu 1,0 l TSI s výkonem 85 kW (115 k) z něj dělá nejvýkonnější up! na silnici.

Určitě nepřehlédněte

Motor

Výkonné srdce

Více o Motoru

Exteriér

Sexy za každého úhlu!

Více o Exteriéru

Interiér

Zde není místo pro slabé povahy

Více o Interiéru

Výkon

Motor

Výkonné srdce

Kolik GTI genů se může vejít do délky 360 cm? Docela dost! Motor 1,0 l TSI s výkonem 85 kW (115 k) pod kapotou dělá z nového vozu up! GTI malý automobil, který překypuje výkonem. A tuto skutečnost budete díky jeho nízké hmotnosti vnímat ještě intenzivněji. Maximální pocit modelu GTI v minimálním prostoru - tato kombinace je absolutně unikátní.

Podvozek

Vysoký výkon se sníženou karoserií

Nový up! GTI Vám zrychlí tep. A to nejenom díky atletickému vzhledu, ale i díky sportovním pocitům, které vyvolává. Jeho karoserie je snížena a sportovní podvozek je vybaven pružinami, tlumiči a stabilizátory s tužším naladěním - Vy tak můžete být ještě blíže k asfaltu silnice. Výsledkem je optimální ovladatelnost, která zajišťuje bezprostřední zážitek z jízdy. Nebo zkrátka: sportovní komfort.

Design

Exteriér

Sexy z každého úhlu!

Červeně lakované brzdové třmeny a mřížka chladiče s hexagonální strukturou: Původ GTI bude vždy zcela evidentní. Také chromovaná koncovka výfuku a sportovní střešní spoiler v černé barvě jsou jasným znakem toho, že nový up! GTI rád nechává konkurenci za sebou. Působí to až arogantně? Nový up! GTI si to může dovolit. Díky černě lakovaným leštěným 17" kolům z lehké slitiny "brands hatch" a foliím tvořícím pruhy na bocích vozu totiž probouzí vzpomínky na legendární model Golf 1 GTI.

Interiér

Zde není místo pro slabé povahy

GTI geny se projevují dominantními znaky. To lze vidět na sedadlech s potahy "Clark" typických pro GTI, černém čalounění stropu a červených ozdobných švech na hlavici řadicí páky i na multifunkčním volantu v kůži. K tomu přistupují charakteristické současné znaky, jako například svislé panely palubní desky v designu "pixels red" nebo červené osvětlení "Ambiente". A díky sériovému vyhřívání sedadel Vás nejmenší člen rodiny GTI rychle zahřeje na provozní teplotu.

Výbavové linie

GTI
Od Kč 458 900,-
GTI
Od Kč 458 900,-

up! GTI

85 kW
(115 k)
Manuální převodovka
Benzin
Spotřeba paliva: 5,5 - 5,8 l/100km
Emise CO₂: 124 - 130 g/km
Navíc oproti výbavě up!:
 • Snížený sportovní podvozek
 • Černě lakovaná vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná
 • Nárazník ve sportovním designu
 • Mlhové světlomety
 • 17" kola z lehkýé slitiny Brands Hatch
 • Lišty nástupních prahů s GTI logem
 • Zatmavená zadní okna - boční zadní okna a okno pátých dveří
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Potahy sedadel v látce - design Clark
 • Multifunkční sportovní volant v kůži
 • Přístrojová deska Pixels red
 • Čalounění stropu v černé barvě
 • Ambientní osvětlení
 • Sound plus: 6 reproduktorů
Konfigurovat

Udělejte si sami názor na nový up! GTI

Konektivita

Držák "maps + more dock" a aplikace "maps + more"

GTI je propojený s Vaším chytrým mobilním telefonem

Máte u sebe Váš chytrý mobilní telefon? Pak jej jednoduše upněte do držáku "maps + more dock"¹ umístěného ve výši očí a příslušná bezplatná aplikace v novém designu Vás nejen spojí s automobilem, přáteli nebo seznamem Vašich skladeb, ale ukáže Vám také, kam máte jet. Prostřednictvím USB portu integrovaného v "maps + more dock" se kromě dat přenáší také energie, takže baterie připojeného mobilního telefonu bude vždy nabitá na plnou kapacitu. Nastupte si, připojte Váš chytrý mobilní telefon, spusťte aplikaci a vydejte se na cestu.

1 Software a držák nejsou kompatibilní se všemi modely chytrých mobilních telefonů. Více informací získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Rádio

Vítejte v klubu

Nový up! GTI jede na plný plyn i s ohledem na svůj infotainment. Zdrojem Vaší oblíbené hudby je sériové rádio "composition phone", zatímco systém "sound plus" interpretuje zvuk prostřednictvím 6 reproduktorů. Díky volitelnému příjmu digitálního signálu DAB+ pak máte k dispozici ještě více rozhlasových stanic. Váš seznam skladeb můžete případně poslouchat také prostřednictvím špičkových reproduktorů volitelného audiosystému "beats". Zvuk stejný jako v hudebním klubu je pak díky subwooferu a výkonu 8kanálového zesilovače 300 W v ceně.

We Connect Go

Vy a Vaše auto – dokonalé propojené

Bezplatná aplikace We Connect Go obratem promění Váš Volkswagen na automobil připojený do sítě. V kombinaci s jednotkou DataPlug pak máte prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu přístup ke všem důležitým datům o vozidle, jako např. stavu počítadla kilometrů, nebo získáte přehled o termínech servisních prohlídek. V případě poruchy můžete přímo z aplikace kontaktovat horkou linku Volkswagen v příslušné zemi, která je k dispozici 24 hodin denně, nebo nejbližší servis Volkswagen, a to i v zahraničí.

Více informací o novém modelu up! GTI

Další vlastnosti

Nezávazná cenová nabídka
přímo od prodejce

Chcete získat cenovou nabídku nebo máte dotaz k modelu up!GTI? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.