Menu
Zavřít
Cena od (vč. DPH)
323 900,-
Výkon motoru
65 - 115
k
Spotřeba paliva
5 - 5,8
l/100km

Drobek pro všechno

Nový up! je v každém ohledu nezaměnitelný. Není proto divu, že se dokáže přizpůsobit i Vašim přáním. Díky výbavovým paketům se z něj stane ideální společník při realizaci téměř všech Vašich plánů. A současně je to také ten nejosobitější up!, který kdy existoval.

Určitě nepřehlédněte

Nyní akční nabídka financování
od 4 274 Kč měsíčně

- Servis na 5 let
- Zvýhodnění 15 000 Kč
- Havarijní pojištění
- Povinné ručení

Akce a financování up!

up!, White up! a Black up!

Bílá a černá jsou nové pestré barvy

Více o designu

Držák "maps + more dock"

Váš cíl se nachází ve Vašem chytrém mobilním telefonu.

Více o konektivitě

Design

up!, White up! a Black up!

Bílá a černá jsou nové pestré barvy

Dovolte, abychom Vám představili nový up!. Svěží model, který určuje trendy, nabízí palubní desku v designu "black cube", potahy sedadel v designu "fusion" a 14" ocelová kola, resp. volitelná 15" kola z lehkých slitin "fortaleza".

Chcete se odlišovat? To není žádný problém! Model White up! se dodává se střechou lakovanou v bílé barvě, s bíle lakovanými kryty vnějších zpětných zrcátek, zatmavenými skly zadních bočních oken a sklem okna výklopných dveří zavazadlového prostoru a s výraznými 16" koly z lehké slitiny "la boca white". V interiéru pak bílou stylovou linii doplňuje panel palubní desky v designu "white cube".

Zdá se Vám příliš světlý? U modelu Black up! je naopak vše vyvedeno v černé barvě: Paket samozřejmě zahrnuje také 16" kola z lehké slitiny "la boca black", stejně jako panel palubní desky v designu "black cube".

up! R-Line

Malý, ale nepřehlédnutelný!

Jste spíše sportovní typ? Pak Vás jistě zaujme nový up! R-Line se sportovním podvozkem, jenž zajistí intenzivní pocit z jízdy. Jeho atletický vzhled podtrhují zatmavená skla zadních bočních oken a sklo okna výklopných dveří zavazadlového prostoru, přední nárazník s černým vnitřním dílem a 16" kola z lehkých slitin "triangle" v černé barvě s leštěným povrchem nebo volitelná 17" kola z lehké slitiny "polygon black". Mlhové světlomety se světly pro přisvěcování zatáček pak zajistí, že nový up! R-Line je jednoduše nepřehlédnutelný.

up! beats

Kontrola zvuku!

Šest reproduktorů, 8kanálový digitální zesilovač a subwoofer umístěný v prostoru pro rezervní kolo - s audiosystémem od firmy Dr. Dre s výkonem 300 wattů zní nový up! beats jako vlk v beránčím rouše. A dokonce i tak vypadá: Potahy sedadel, dekory a nástupní prahové lišty jsou v designu "beats". S osvětlením "Ambiente" a multifunkčním volantem v kůži s bílou sponou se pak každá jízda promění na hudební festival.

Výbava

Sedadla

Naše nejlepší místa

Díky našim integrálním sedadlům, jejichž pevnou součástí jsou hlavové opěrky, budete ve Vašem novém voze up! sedět velmi pohodlně.

Úložný prostor

Přeroste sám sebe

V novém voze up! máte k dispozici překvapující spoustu místa. Například až pro čtyři osoby. Nebo můžete využití flexibilitu, kterou nabízejí sklopná zadní sedadla, k výraznému zvětšení objemu zavazadlového prostoru. Další místo Vám pak zajistí variabilní podlaha zavazadlového prostoru.

Pořád Vám to nestačí? Díky volitelnému sedadlu spolujezdce s praktickým, kompletně sklopným opěradlem můžete přepravovat i rozměrné a velmi dlouhé předměty.

Klimatizace

Příjemné klima. Za každého počasí.

Příliš horko? Příliš zima? Těžký vzduch? Správné cestovní klima je zcela individuální - a díky sériové manuální klimatizaci je máte ve svých rukou. Pomocí klimatizace "Climatronic", která se dodává na přání, můžete teplotu v interiéru nastavit dokonce s přesností až půl stupně; senzor kvality nasávaného vzduchu integrovaného antilergenního filtru pak udržuje uvnitř vozu čistý vzduch.

Kola

Zde se vše točí okolo Vás

Máte rádi změnu? Nový up! také. Proto má každý model svůj vlastní styl - a tomu odpovídající kola z lehké slitiny. Který design je ten Váš?

Výbavové linie

up!
Od Kč 323 900,-
GTI
Od Kč 458 900,-
up!
Od Kč 323 900,-
GTI
Od Kč 458 900,-

up!

48 kW
(65 k)
Manuální převodovka
Benzin
Spotřeba paliva: 5 - 5,5 l/100km
Emise CO₂: 114 - 123 g/km
Sériová výbava (Highlights):
 • 3dveřová karoserie
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Koberečky vpředu a vzadu
 • 14" ocelová kola steel
 • Dojezdová sada Tire Mobility Set
 • Rádio Composition Phone
 • Maps and more dock
 • Digitální radiopřijímač DAB+
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
 • Elektrické ovládání oken vpředu
 • Elektronický stabilizační systém ESP
 • ABS, EBD, ASR a EDTC
 • Asistent pro rozjezd do kopce
 • Start-Stop systém
 • Vnější zpětná zrcátka a kliky dveří v barvě vozu

Konfigurovat

GTI

85 kW
(115 k)
Manuální převodovka
Benzin
Spotřeba paliva: 5,5 - 5,8 l/100km
Emise CO₂: 124 - 130 g/km
Navíc oproti výbavě up!:
 • Snížený sportovní podvozek
 • Černě lakovaná vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná
 • Nárazník ve sportovním designu
 • Mlhové světlomety
 • 17" kola z lehkýé slitiny Brands Hatch
 • Lišty nástupních prahů s GTI logem
 • Zatmavená zadní okna - boční zadní okna a okno pátých dveří
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Potahy sedadel v látce - design Clark
 • Multifunkční sportovní volant v kůži
 • Přístrojová deska Pixels red
 • Čalounění stropu v černé barvě
 • Ambientní osvětlení
 • Sound plus: 6 reproduktorů
Konfigurovat

Udělejte si sami názor na nový up!

Konektivita

Držák "maps + more dock" a aplikace "maps + more"

Váš cíl se nachází ve Vašem chytrém mobilním telefonu

Máte u sebe Váš chytrý mobilní telefon? Pak jej jednoduše upněte do držáku "maps + more dock"¹ umístěného ve výši očí a příslušná bezplatná aplikace v novém designu Vás nejen spojí s automobilem, přáteli nebo seznamem Vašich skladeb, ale ukáže Vám také, kam máte jet. Prostřednictvím USB portu integrovaného v "maps + more dock" se kromě dat přenáší také energie, takže baterie připojeného mobilního telefonu bude vždy plně nabitá. Nastupte si, připojte Váš chytrý mobilní telefon, spusťte aplikaci a vydejte se na cestu.

¹ Software a držák nejsou kompatibilní se všemi modely chytrých mobilních telefonů. Více informací získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Rádio

Vždy v dobré náladě: Vaše oblíbené skladby

Rádio hraje pouze vynikající hudbu? To zní jako naše rádio "composition phone", které se nyní dodává sériově. Součástí jeho výbavy je multimediální rozhraní AUX-IN, slot na SD kartu, USB port a telefonní rozhraní, které umožňuje snadné připojení chytrého mobilního telefonu nebo jiného zdroje zvuku, ze kterého můžete přehrávat Vaše oblíbené skladby. Součástí sériové výbavy jsou dva reproduktory, jejichž počet může být na přání zvýšen až na šest. Zvolit si můžete také příjem digitálního rozhlasového vysílání DAB+.

We Connect

Vy a Vaše auto – dokonale propojené

Bezplatná aplikace We Connect Go promění Váš nový up! obratem na automobil připojený do sítě. V kombinaci se sériově dodávanou jednotkou DataPlug pak máte prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu přístup ke všem důležitým datům o vozidle, jako např. stavu počítadla kilometrů, nebo získáte přehled o termínech servisních prohlídek. V případě poruchy můžete přímo z aplikace kontaktovat horkou linku Volkswagen v příslušné zemi, která je k dispozici 24 hodin denně, nebo nejbližší servis Volkswagen, a to i v zahraničí.

Více informací

Více informací o novém modelu up!

Další vlastnosti

Nezávazná cenová nabídka
přímo od prodejce

Chcete získat cenovou nabídku nebo máte dotaz k modelu up!? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.