Modely SUV Sportovní užitkové vozy Volkswagen.

Modely SUV se značkou Volkswagen vyzařují dynamický temperament a v každém ohledu projevují svůj sportovní charakter. Zvýšená pozice sezení, pohon všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, a celá řada sériových i volitelných asistenčních systémů jsou příslibem nejvyššího jízdního komfortu. A nezáleží na tom, zda právě jedete ve městě nebo po nezpevněných cestách.

Tiguan

Jedinečný design, který projevuje sílu.

Dynamické proporce, působivá čelní partie a zadní partie, která vyzařuje sílu - nový Tiguan je i přes své kompaktní rozměry nepřehlédnutelný. Čistě modelované tvary výrazné mřížky chladiče pak pokračují v sebejisté boční siluetě vozu. Vzhled bočních partií je dále zvýrazněn charakteristickým vedením linií. Jeho vnější vzhled vyzařuje sílu a vysokou úroveň - jedinečnou kombinaci pro život, který je plný možností.

» Showroom

Touareg

Největší SUV s logem Volkswagen

Díky svému progresivnímu designu je Touareg příslibem výjimečných výkonů, a to jak na silnici, tak v terénu. Jeho čisté a nezaměnitelné tvary zaujmou až do nejmenšího detailu. Na čelní partii září kompaktní mřížka chladiče, výrazný nárazník a moderně tvarované mlhové světlomety. Mohutná zadní partie pak díky nově navrženému nárazníku, difuzoru a ostrým tornádovým liniím na dveřích zavazadlového prostoru vizuálně projevuje tendenci k pohybu vpřed.

» Showroom

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím